2737
2739
عنوان

اولین تکون های بارداری چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 35 پست
آخه من یه درد خفیف حس میکنم . گفتم نکنه بچه تکون میخوره؟

نه فکر نکنم بچه باشه🤔

من خودم هفته ۲۳ تکونش رو فهمیدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم نه لک بینی هیچی نیست.حس میکنم سردم میشه زیر دلم درد میکنه

نه مشکلی نداره منم اینجوری میشدم دکتر گفت به خاطر بزرگ شدن رحمه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
ممنون عزیزم نه لک بینی هیچی نیست.حس میکنم سردم میشه زیر دلم درد میکنه

اگه لک ندیدی مهم نیست استراحت کن و کمرت رو گرم نگه دار.

من همش شال بستم یا یه سارافون بافتنی پوشیدم با دو تا زیر پوش . سارافون بپوش تو خونه یا لباس بافتنی بلند که کمرت گرم باشه.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2738

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
چه جالب . شما از هفته ی چندم حس کردی؟

فکرنم ۲۰اینا بود، اگه اشتباه نکنم، دوسال و نیم ازش گذشته

اول میگفتم وای خدا دلم چرا اینجوری میشه، یه کم که گذشت یهو پیش خودم گفتم خوب بابا جون تکون بچه اس دیگه انقدر حال کردم که نگو

حالا کجا بودم، سر کار پراز ارباب رجوع نمیتونستم خوشحاایمو بروز بدم

اگه لک ندیدی مهم نیست استراحت کن و کمرت رو گرم نگه دار. من همش شال بستم یا یه سارافون بافتنی پوشیدم ...

مرسی عزیزم خودمم حس میکنم بخاطر اینکه خیلی سرما بهم میخوره.منم دیگه کمرمو میبندم

میشه بخاطر اینکه لاغرم هستم باشه که بزرگ شدنش نسبت به بقیه قابل لمس تر باشه؟

اینو نمیدونم

ولی شما احتمالا تکون نی نی رو زود میفهمید

ب صورت نبض ...بعد شدتش بیشتر میشه نبضه محکمتره ..بعدشم ک لگدو....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706