2737
2739
عنوان

چکار کنم پسرم این حرف هارو نزنه

339 بازدید | 27 پست

پسرم 23ماهه اس کافی ی بار ی حرف بد بزنی یا ی فوش بدی یاد می گیره به همه میگه یادشم نمیره شوهرم با تلفن حرف میزد بعد تلفن قطع کرد گفت د یوث پولمو پس نمیده حالا این افتاده تو دهن پسرم به همه میگه دیوث الان ی هفته اس یادش نمیره  امروز از دوچرخه اش افتاده حالا هی دوچرخه میزنه میگه دیوث گشو یعنی همون گمشو ابرومو برده جرات نداریم جلوش ی چیزی حرف بزنیم

باید درست حرف بزنیم تا اونم درست بحرفه 

شما الگوشین

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اقا ولش کن به مرور زمان یادش میره مثلا بگو اگه نگی برات جایزه میخرم اسباب‌بازی بخر براش

حالا من پسر عمم 3سالش بود ماه محرم بود من کلمه ع.. ن و بهش یاد داده بودم اونم تو حسینیه ب هر کی میرسد میگفت🤣😍😜😜😜😍

ااااااای خدا😂.

باید خیلی مراقب باشین ک جلوش چیا میگین.

منم خواهرم جلوی پسرم ی حرف خیلی زشت زد از اون ب بعد بچم ب هرکی میرسید اونو میگفت بعد از سرش پرید

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2706