2737
2734
عنوان

تورخدا بیاین تعبیر خواب چیه

67 بازدید | 16 پست

بابام خواب دیده میگه یه بچه داشتم که گمش کردم رفتم دنبالش تو پرورشگاه پیداش کردم تا منو دیده اومده بغلم و یه جور خاصی نگام کرده همه اینارو با گریه میگفت بعدش بهم میگه شبیه سه تا تون بوده ینی منو خواهرم و داداشم ولی نمیدونم کدومتون بودین بهم میگه نکنه چیزی تو دلته ازم میخوای و نمیگی آخه من شوهرم سربازه هیچ پولی هم ندارم برا همین میگه نمیدونین تعبیرش چیه؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
عزیزم ی گروه تعبیر خواب هست خیلی مرده باایمان و متخصص هست هر چی برا من تعبیر کرده درست دراومده 

کجا تو تل؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره اگه میخواهی ادرسشو بهت بدم ولی باید زود بردارم

با آدرسشو بذار تو اونیکی تو آخرین تاپیکم 

هر جا بذارم باید زود بردارم شاید مزاحم باشه تو نت مزاحم شن جون تو واتس اپه همه شماره تا معلومه

باش بذارش همبنجا زود بردار

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه تعبیر خواب WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/BHCqz0I ...

ممنون گلم

2738
عزیزم فقط ممکنه طول بکشه تا تعبیر. کنه چون من دیشب گذاشتم برام تعبیر کنه هنوز نکرده باید بیاتش تا تع ...

اها مرسی عزیزم

نمی دونم زود‌تعبیر میکنه ولی تعبیراش واقعا درسته حتی استخاره هم میگیره استخاره هاشم درسته واسه من که ...

کاش زوتر جواب بده بازم ممنون گلم

2706