2733
2734
عنوان

بارداربیاین یه لحظه هفته چهاردهمم

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 21 پست

منم اضافه وزن نداشتم تا ۱۸ هفته دکترم گفت طبیعیه تا ۱۸ هفته حتی ممکنه وزن کم هم بکنی الانم که ۲۰ هفته هستم کلا از اول بارداری ۳ کیلو اضافه کردم تاحالا ولی دکترم گفت همه چی خوبه روزی چنتا قرصم میخورم مولتی ویتامین وآهن وویتامین D وصبح ها هم برای تیروییدم قرص میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اضافه وزن نداشتم تا ۱۸ هفته دکترم گفت طبیعیه تا ۱۸ هفته حتی ممکنه وزن کم هم بکنی الانم که ۲۰ هفت ...

من قبل بارداری که ازمایش دادم دکترم دیگه ازمایش ننوشته الان فقط سونو انومال نوشته قبل بارداریمتیروییدداشتی

نه قبلش هیچ مشکلی نداشتم ولی ماه دوم بودم ازمایش خون دادم گفت تیروییدت یکم کم کاره و اگر قرص نخوری بچت خنگ میشه😐😐گفتم باشه تااخر بارداری هم باید بخورم قرصه رو چون تیرویید روی بچه خیلی تاثیر داره راستی دکترم گفت قرص امگا۳ نمینویسم برات چون بعد بیش فعالی میاره ولی خودم ازاد از داروخانه خریدم هفته ای ۲ تا میخورم خارجی خریدم خیلی خوبه برای هوش بچه ولی دکتره من موافق نبود

2731
نه قبلش هیچ مشکلی نداشتم ولی ماه دوم بودم ازمایش خون دادم گفت تیروییدت یکم کم کاره و اگر قرص نخوری ب ...

عه دکتر منم داده. هفته ایی ۲ تا . آخه پرسید اگه ماهی میخوری هفته ایی دوبار نمیخواد. منم مخصوصا الان اصلا نمیتونم ماهی بخورم. حالم بد میشه. گفت پس قرص بخور. حالا سعی میکنم ماهی بخورم قرص رو کم کنم. 

یه خانم مستقل و قوی