2737
2739
عنوان

بارداری و سقط

208 بازدید | 22 پست

بچه ها کسی بود تو بارداریش لکه بینی نداشته باشه ولی بچش سقط شده باشه من الان ۶ هفته ۳ روزمه منتظر موندم ۸ هفتم شد برم سونوگرافی همش استرس دارم ازونورم هیچ علامت بارداری ندارم😑

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

من دوتا سقط داشتم روزی که سقط شد فقط خونریزی کردم و ...

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

اگه هیچ علایمی نداری نشونه بدی نیس ک خیلیا هیچ علایمی ندارن بهضیام بعد8هفته علایمشون شروع میشه ...استرس سمه برات بهش فک نکن انسالله همه چیز خوبه...برا منم دعا کن گلم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه سقطم شده باشه خدایی نکرده خونریزی باید داشته باشی

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731
اگه هیچ علایمی نداری نشونه بدی نیس ک خیلیا هیچ علایمی ندارن بهضیام بعد8هفته علایمشون شروع میشه ...اس ...

استرس واقعا سمه همش میخوام به خودم غلبه کنم 

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍
شما علایمت بارداریتون چی بود که رفتید آزمایش دادید؟ درد زیر شکم حساسیت سینه ها درد ناف تهوع&n ...

هیچ علایمی نداشتم بعد ۹ روز تاخیر پریود برای اینکه مطمئن بشم باردار نیستم تست زدم مثبت شد ولی الان کمر درد کمی دارم با هراز چندگاهی زیر دلم تیر میکشه خیلی کم

2738
بله من سقط فراموش شده داشتم یعنی هیچ لکه بینی نداشتم ولی جنین مرده بود

هفته چند بودی؟علائم داشتی؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
بله من سقط فراموش شده داشتم یعنی هیچ لکه بینی نداشتم ولی جنین مرده بود

چه جور فهمیدید سقط شده

بچه هاااا... من این ماه اقدام داشتم هفته پیش دو روزش یهو تخم دونم تیر کشید الانم کمرم خیلی میدرده... وای خیلی دلم میخواد باردار باشم اولین اقدامم هم ۱۹ دی بوده ینی ۱۲ پری 

الان یا فردا تست بزنم نشون میده؟؟؟

با که باید گفت این حال عجیب را...
بچه هاااا... من این ماه اقدام داشتم هفته پیش دو روزش یهو تخم دونم تیر کشید الانم کمرم خیلی میدرده... ...

خیلی زوده واسه تست من ۳ بعد تاخیر تست زدم منفی بود ۹ روز بعد تاخیر پریود مثبت شد

2706