2733
2739
عنوان

روزه 5 عقب انداختن پری

109 بازدید | 12 پست

خانمها سلام امروز 5 روزه که عقب انداختم و نشدم ولی دییروز صبح تا دیشب رو پا بودم خیلی کار کردم مهمون داشتم دیشب یکم لکه دیدم خیلی کم خیلیم دردهای پریود دارم زیره دلم و کمرم به نظرتون لکه نشونه پریوده یا بارداری

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تست بزن میتونه نشونه هر دو باشه. موقع بارداری تا چند ماه درد پریودی رو آدم داره

عزیزم پریروز زدم و منفی بود میگن زوده الان بی بی چک باید بزارم یه هفته بگذره و بزنم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2728
بی بی بزن احتمالش هس

زدم منفی بود گلم، ولی الان فکر کنم شدم😭

زدم منفی بود گلم، ولی الان فکر کنم شدم😭

غصه نخور عزیزم منم ی هفته پیش شدم خورد ت برجکم، ان شاء الله ماه آینده عزیزم 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

من دختر اولم مسافرت بودم و پریود وقتی برگشتم قرص نداشتم و گفتم باردار نمیشم و یه هفته پشت گوش انداختم بعد از یه هفته شروع کردم قرص خوردن. یه هفته بعد از قرص لکه بینی داشتم نگو باردار شده بودم

به نظرم به این ربط داره که جنین کی تشکیل شده باشه.

دقیقا بعد از پریودیت یا آواخر توی تخمک گذاری من تاریخ پریم ۱۵ بود همون ۱۵ تستم مثبت زد چون دقیقا بعد از پریم باردار شدم

2738
من دختر اولم مسافرت بودم و پریود وقتی برگشتم قرص نداشتم و گفتم باردار نمیشم و یه هفته پشت گوش انداخت ...

ای جانم الهی خیرشونو ببینید عزیزم