2737
2734
عنوان

فرزندان طلاق

582 بازدید | 8 پست

سلام بر همه ی دوستان 

من راستش اصلا تو فاز این چیزا مثل رفتن به این وبسایت ها نبودم ولی چیزی دیدم که واقعا از ته دل ناراحت شدم .

به خدا چند روزه ناراحتم و اعصابم خرده .با این که من یک پسر جوان هستم ولی عاطفه دارم و احساس حالیم میشه.

راستش بنده خدایی رو میشناسم که همیشه ناراحت بود و حرفی نمیرد و یه غم بزرگی در چهره اش بود .ما نمیدونستیم چه مشکلی داره ولی بعدا فهمیدیم که فرزند طلاقه و پدرش آدم مناسبی نبوده و بد اخلاق بوده ولی مادرش هم به جای این که مراقبش باشه و باهاش بمونه به خاطر ازدواج با یه مرد دیگه این بنده خدا دوستمون رو همین طور رها کرده و رفته .این موضوع رو من شنیدم واقعا ناراحت شدم و برام دردآوره چون اون ناراحتی و غم و حسرت رو دارم میببنم .با این که اون پسر الان از نظر شغلی موفقه ولی همیشه غم و اندوه و خاطرات تلخ کودکی و نوجوانی داره از درون آزارش میده .اون مادر رفته پی زندگیش و زندگی خوبی داره ولی الان مثلا عذاب وجدان گرفته و دنبال پسرش اومده اون هم بعد از ده پونزده سال .به خدا ارزش نداره به خاطر یک مرد بی عاطفه که مادر و فرزند رو جدا میکنه از بچتون دور بشید .چون واقعا این جامعه گرگ صفته و در کمین بچه های بی سرپرست و بی کسه .اون پدرش که آدم نبود زندگی رو نگه داره ولی لااقل مادرش می تونست از بچه مراقبت میکرد و الان به خدا از نظر روحی حال دوستمون خرابه 

من بار اولم نیست که این موارد دیدم ولی واقعا این مورد اخیر سخت منو ناراحت کرده چون دیرم که هنوز با گذشت زمان از ذهن طرف پاک نشده .

به خدا اون بچه ها گناه دارن و پدر و مادر مسئولن .کسی که این کار رو میکنه خیر نمیبینه مثل مادر این دوستمون که انقدر عذاب وجدان گرفته و بعد از سالیان سال اومده دنبال بچه اش ولی چه فایده اون حسرت و اندوه و تحقیر ها و زجر کشیدنای کودکی و نوجوانی قابل جبران نیست .

خواهشا با کسی ازدواج کنید که فرزندتون رو از خودتون دور نکنه.

من در همین سایت دیدم یه نفر به اسم yasamin banu بود فکر کنم دو تا بچه رو رها کرده و رفته ازدواج کرده و میگه نمی تونم دوری شون رو تحمل کنم .به خدا اون بچه ها گناه دارن و ممکنه به خاطر نداستن منبع محبت مثل مادر جذب افراد ناباب بشن .

اگر پیام منو می خونه و هر کس دیگه ای به این موضوع فکر کنه و از بچه اش جدا نشه که عواقب دنیوی و اخروی بدی براش خواهد داشت

با تشکر از همتون

واقعا عجیبه. منم شنیدم خانومی 4تاوبچه رو ول کرد و رفت ازدواج کرد و کلا رفت..... بچه ها از 3 تا 15دسال بودن. بچه ها رو کلا تنها و بی کس. ن ب کسی سپرد و نکاصلا کسی رو داشتن. بچه ها ی روز صبح بیدار شدن دیدن مادرشون نیست. بعدها فهمیدن ازدواج کرده و از اون شهر رفته. هربار یادش می افتم ب خودم نهیب میزنم ک مردمو قضاوت نکن جای اونا نیستی ولی ی آدم چقد پست و بی مسئولیت میتوته باشه. حتی حیوون ها هم با بچه هاشون این رفتار رو ندارن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیدونم چی بگم ولی نمیشه قضاوت هم کرد طرف در چه شرایطی بوده که اینکارو کرده

خود طرف میگفت که به خاطر هدر ندادن جوانی ام رفتم .خب این واقعا خوشبختیه؟؟که بچتو رها کنی بری؟اون هم دوران کودکی؟الان تو همین سایت من دیدم که طرف میگه بچه ها رو ماهی یه بار اونم چند دقیقه تو پارک میببنم 

خدا وکیلی این حق بچه هاست؟ دو روز دیگه با چه رویی میخواد به بچه هاس نگاه کنه؟ بچه ها بزرگ هم بشن فراموش نمیکنن.

تاثیر طلاق روی فرزندان به شدت مخربه میزاره اما بعضی وقتا شرایط طوری میشه که لازمه تا یکی از زوجین بکشن کنار تا بچه‌ها صدمه‌ی بیشتری نبینن. البته این موردی که شما گفتید کاملا حق با شماست اما من خودم یه مورد رو دیدم که مادر میگفت اگر من می‌خواستم برای دیدن بچه‌هام پافشاری کنم حتما این وسط یکی کشته می‌شد چون همسرش به شدت بی‌اعصاب بود و مسلح هم بود. اما مادر از دور مراقب بچه‌هاش هست و از این بابت که به بچه‌ها صدمه نمیرسه خیالش راحته. خلاصه برای همه‌ی خونواده ها نمیشه یک نسخه پیچید و لازمه تا با یه مشاور و روان‌شناس صحبت کنن تا برحسب شرایطشون بهترین تصمیم رو بگیرن.

2738
تاثیر طلاق روی فرزندان به شدت مخربه میزاره اما بعضی وقتا شرایط طوری میشه که لازمه تا یکی از زوجین ب ...

دقیقا .گاهی آسیب طلاق از آسیب تنش و درگیری تو خونه کمتره. ولی خوب من خودم به عنوان یک مادراگر روزی جدا بشم قطعا به هر قیمتی حتی شده دیدارهای پنهانی کنار بچه ام خواهم بود 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش