2733
2739

من مارک بابلیس

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

Mac خوبه

💜دانشجوی زبان انگلیسی هستم و مدتی در زمینه فشن دیزاینر کار کردم (فشن دیزاینر=آشنایی با انواع مدل های مانتو و شلوار و ست کردن)_عکاس هستم _سوال در خصوص هر کدوم داشتید بپرسید ازم_خیلی هم مهربونم💜نزدیک به سه سال خواننده ی خاموش بودم(تمامی درخواست های دوستی پذیرش میشوند)
چجور استفاده میشه؟؟ من موس دارم ولی دقیقا نمیدونم کی استفاده کنم ازش و اینکه چه مقدار واسه موهام لا ...

یکم موهاتو نم دار کن بعد بزن ب موهات 

ی تیکه موهاتو تو مشتت بگیر با اون دستت سشوار بگیر روش 

هی موهاتو ول کن دوباره مشت کن وقتی نمش رفت کار تمومه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
موس چیه ،چه مارکی بگیرم ، میسه دقیق بهم بگی لطفا یا اگع عکس داری بفرستی 

تموم کردم خودم بذا نت پیدا میکنم عکسشو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
موس چیه ،چه مارکی بگیرم ، میسه دقیق بهم بگی لطفا یا اگع عکس داری بفرستی 

برا هر مویی موس جدا هست نگا کن 

نگهدارنده نرمال، Normal hold
نگهدارنده قوی،Extra strong hold
نگهدارنده فوق العاده قوی ،Ultra strong hold
حجم دهنده، Hold and volume for fine hair
موس برای موی آسیب دیده، Hold and protection for coloured hair
موس برای موی رنگ شده Hold and care for damaged hair
موس برای موهای مواج Styling for curly/wavy hair
موس صاف كنندهGet straight smoothing mousse
موس حجم دهنده Volumizing mousse
موس برای موی رنگ شده Radiant response mousse
موس برای موی فردارCurl scrunching mousse
موس برای موهای معمولی In control shaping mousse
موس برای موهای نازك Extra fullness mousse

با هیچی خدادادی فره موهام

نانای اصغرو صغری         نانای اکبرو کبری 💃💃خوشگل خوشگلااااا منممممممممممممم    یه روز یه مرده میخوره به نرده میشینه میخنده هاااار هاااار هااار بی مزم خودتی    لاهناتیای باکالاس با پرستیژ نکشینمون با این چسو بازیاتون کاثافتا     برای عاقبت بخیریم صلوات بفرس دوست عزیز💕