2733
2739
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8374 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مسمومیت بارداری فشار خون مخفی و بالا می‌رفت وخبر نداشتم دفع پروتیین

نگران نباش من خیلی ازدوستام ۷ماهه زایمان کردن والان بچهاشون خوبن. یکیشون باوزن یک کیلو بدنیا اومد ازاول رفلاکس داشت اصلا چیزی نمیخورد دکتر میگفت نمیمونه ولی الان دوسالشه و معدش خیلی بهترشده 

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

اِلهی بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ اَنتَ المَحمُودُ وَ بِحَقِّ عَلیٍّ وَ اَنتَ العالی وَ بِحَقِّ فاطِمَهَ وَ اَنتَ فاطِرُ

السَّمواتِ و الأرضِ وَ بِحَقِّ الحَسَنِ وَ اَنتَ المُحسِنُ وَ بِحَقِّ الحُسَینِ وَ اَنتَ قَدیمُ الأِحسانِ

اِلهی بِاخُصِّ صِفاتِک وَ بِعِزِّ جَلالِک وَ بِأعظَمِ اَسمائِک وَ بِعِصمَهِ اَنبیائِک وَ بِنورِ اَولیائِک وَ بِدَمِ

شُهَدائِک وَ بِمُناجاتِ فُقَرائِک وَ بِدُعاءِ صُلَحائِک اَسئَلُکَ زِیادَهً فِی العِلمِ وَ صِحَّهً فِی الجِسمِ وَ

بَرَکَهً فِی الرِزقِ وَ طولآ فِی العُمرِ وَ تَوبَهً قَبلَ المَوتِ وَ راحَهً عِندَ المَوتِ وَ مَغفِرَهً بَعدَ المَوتِ وَ

نَجاهً مِنَ النّارِ وَ دُخُولآ فِی الجَنََّهِ وَ عافیَهً فِی الدُّنیا وُ الاخِرَهِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ.

بعد از گفتن چند مرتبه : اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء

بگو : یا مُجیبَ المُضطَرّ (۳مرتبه)

اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدَنا مُحَمَّدٍ وَ الِه الطّاهِرینَ.

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2738

ان شالله نی نیت سالم سالم میاد تو بغلت..منم نی نی بودم اینطوری شدم از بس کم‌وزن بودم از راه بینی بهم شیر میدادم اونم با لوله ..ولی الان درکنارتون دارم پست میزارم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه خواهر من ۴۰ روز تو دستگاه بود ..سخت بود ....بزرگ کردن بچه ۱کیلویی.....با سرنگ وشیلنگ نمیدونم چی بش شیر میدادن.  ولی خداروشکر .الان ۷ ماهشه بزرگ زرنگ .

انشالله توهم شاد میشی

کاش کسی می امدُ غم را از دل اهالی زمین برمیداشت
بچه خواهر من ۴۰ روز تو دستگاه بود ..سخت بود ....بزرگ کردن بچه ۱کیلویی.....با سرنگ وشیلنگ نمیدونم چی ...

آره منم دارم همین روزا رو میکشم و قتی جیگر گوشم رو اینطور میبینم داغون میشم

الهی صد ساله بشی ولی نمیدونی مامانت چی کشیده

آره ما دوقلو بودیم خواهرم پنج روز تو بیمارستان خوابید من ده روز ..ولی الان جفتمون خوبیم😁😁😁به این روزاتم میخندی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭