2733
2734

خانواده ها با ازدواجمون مخالف بودن خانواده خودم خوب شدن اما مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه نه باحرف و کنایه و فحش.. منو گول زد و کاری کرد مهریم رو ببخشم بدون اطلاع خانواده و همسرم .. خونمو خالی کرد و الان که رفتیم شهر دیگه توی یک دعوای خیلی جزئی با داییم اینا که چراغ ماشین پدرشوهرم شکست بابای بیچارم خواست جداشون کنه ازبابام شکایت کرد و فقط اسم بابامو برد الان هم انداختش زندان.. بابای من که یه سید بیچارست یه ادم واقعا مظلوم.. چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر فولاد زره، خانواده ات رو دور کن ازشون ، خودت هم برو یه جا دور از این نکبت

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

چجوری بابات و انداختن زندان؟

بعدم از لجش طلاق نگیر

شوهرت پشت توعه؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

پدر شوهرت چ دعوایی با داییت کرده؟ بعد تو دعوای جزئی چراغ ماشین میشکنه؟ 

بعد مادرشوهر چطور گولت زده ک بدون اطلاع همه رفتی بخشیدی؟ من شوهرم هرکار میکنه من حتی زبونی ام بش بگم بخشیدم نمیگم... 

بعد شوهرت این وسط چکاره اس!؟ نقش سیب زمینی داره؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

این جور مادرشوهرا تا آخر همینن،نمونه هاشو دو رو برم دیدم یعنی تا ۲۰سال دیگه  م میخواد آزار برسونه باید خیلی مقاوم باشی

کسی رو میشناسم که از پول و وقت و جون و مالش برای خانواده شوهر گذشت بارها وبارها،اما هیچ فایده ای نداشت و جز تحقیر وتوهین چیزی نشنید

باید خیلی قوی باشی و خاطر شوهرتو خیلی بخوای که بتونی دوام بیاری

گلم جدا شد این ۷ونواده که انقد بی حیا و کم گذشتن که بابا تو انداختن زندان  معلومه دیگه فردا روز با تو می خوان چه کار کنن   جدی بگیر دوران عقد بهترین دوران بر شنا خت  خو نواده خیلی مهمه   من خودم خیری از زندگیم ندیدم به خاطرخانواده        بد شوهرم 

2706