2737
2734
عنوان

مادرای باردار تو رو خدا کمکم کنید

105 بازدید | 15 پست

من هفته ۲۱ بارداری ازمایش دیابت دادم گفت خوبه الان ۳۶ هفته ام میگه ازمایش دیابت بده به نظرتون لازم بدم؟

یعنی طی این هفته ها دیابت داشتم چون ازمایش دیایت و باید هفته ۲۴ تا ۲۸ بدی خیلیییی نگرانم  تو رو خدا جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر میگه یا بهداشت؟

وزن بچه جطوره؟

خودت چقدر  اضافه کردی ؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
دکتر وزنشم خوبه خودمم ۶ کیلو اضافه وزن داشتم ازمایش دردسر داره

من بودم نمیرفتم.

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
یا برو دارو خانه دستگاشو بخر هر روز صبح ناشتا تست بگیر از خودت یا یه صبح ناشتا برو درمانگاه بگو برات ...

میخام انجامش ندم اخه دردسر داره 

اگه داشتم دیابت دیگه درمان نمیشه این هفته اخر

میخام انجامش ندم اخه دردسر داره  اگه داشتم دیابت دیگه درمان نمیشه این هفته اخر

درمان که نمیشه ولی کنترل میشه کرد مثلا هر روز بامیه بخور حالا یا خشک شده بخر یا از سبزی مارکتا فریز شده بخر اخه فصلش گزشته

میخام انجامش ندم اخه دردسر داره  اگه داشتم دیابت دیگه درمان نمیشه این هفته اخر

هزینه رو قبول دارم ولی دردسر چی؟! یه آزمایش تحمل گلوکزه دیگه! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706