2733
2739
عنوان

به شوهرم شک کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 52 پست

همیشه یکی از فانتزیام این بوده که مچ شوهرمو بگیرم😐هیچوقت نشده😐

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحال خودم اگه یه زن لخت هم بیاری جلو شوهرم نگاش نمیکنه😂تو این هشت سال زندگیمون هیچوقت نشده گوشیش ...

خوش به حالت شوهر من یکم چشم چرونه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
همیشه یکی از فانتزیام این بوده که مچ شوهرمو بگیرم😐هیچوقت نشده😐

😂😂😂

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
2728
نمیدونم چرا اماباهات موافقم

ببین خانومی که به همسرش علاقه داشته باشه بهش حساس میشه و حسودی میکنه ناخوداگاه نمیگم این درسته ها نه ولی این طبیعت خانوماست

میگن اگه هروقت دیدی زنی نسبت به همسرش یا نامزدش یا...بی تفاوت بود مثلا مهم نبود کجا میره اطرافش مهم نیست پر خانومه یا با کی میگه و میخنده شوهرش بدون اون زن هیچ علاقه ای به همسرش نداره

یا بهتر بگم خانومایی که خیلی حساس میشن خیلی به همسرشون علاقه دارن 

خوشبحال خودم اگه یه زن لخت هم بیاری جلو شوهرم نگاش نمیکنه😂تو این هشت سال زندگیمون هیچوقت نشده گوشیش ...

این چیزا رو بیان نکن از زندگیت چشم میخورید از من به تو نصیحت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

مردها اگه بخوان چیزی رو از زنشون قایم کنن اکثر وقتشون رو بیرون خونه هستن

نیازی نیست بیان جلو زنشون خودشون لو بدن

مردا زرنگ تر ما زن ها هستن

زیاد کاراگاه بازی درنیارن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
خوش به حالت شوهر من یکم چشم چرونه

شوهر دختر خواهر من انقد هیزه که حتی به منی که خاله زنشم نظر داره😒و خیلی عادی خیانت میکنه ولی دخترخواهرم میگه همینکه هرچی میخوام برام فراهم میکنه بسمه هرکار میخواد بکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2738
این چیزا رو بیان نکن از زندگیت چشم میخورید از من به تو نصیحت

چشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین خانومی که به همسرش علاقه داشته باشه بهش حساس میشه و حسودی میکنه ناخوداگاه نمیگم این درسته ها نه ...

فاطمه جان کاملا با حرفات موافقم منم شوهرمو خیلی دوست دارم به خاطر اونه روش حساسم وگرنه اصلا برام مهم نبود

😂😂😂

والا😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردها اگه بخوان چیزی رو از زنشون قایم کنن اکثر وقتشون رو بیرون خونه هستن نیازی نیست بیان جلو زنشون ...

جا داره بگم مارموزا😂

فاطمه جان کاملا با حرفات موافقم منم شوهرمو خیلی دوست دارم به خاطر اونه روش حساسم وگرنه اصلا برام مهم ...

عزیزم حس میکنم حساس شدی یکم البته میگم طبیعیه 

بهتره بهش فکر نکنی و ذهنتو مشغول نکنی مطمئن باش چیز خاصی نیست

خب بچه ها این پروژه تموم بریم بعدی😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706