2737
2734
عنوان

فکر مرگ

944 بازدید | 43 پست

فکر و ترس و بعد مرگ چیه و چی میخواد بشه و چه جوریه

....

من خودم تا دیروز همه نصیحت می کردم 

اما الان خودم دچار شدم...

انگار هی دارم نزدیک میشم و الانه که ی اتفاقی بیوفته و بمیرم...

...

سیاهی شب و تنهای تو قبر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینایی که مردن و زنده شدن رو برو بخون

تا ترست بریزه مگه آدم میخواد بمونه تو قبر ک میترسی. اصلا تا چند دقیقه نمیفهمی که مردی اون لحظه. انقدر برات بگم ک آرامش خالصه ک آدم میگه چی بود دنیا کاش زودتر میمردم

#ارتباط_ موکل فرشته
2738

اسي من خودم با اين همه كثافتي كه تو دنياس ارزومه اون روز بياد هركسي هم كه خبر فوتشو ميشينوم ميگم خوشبحالش به اصل خودش برگشته فقط از خدا ميخوام پسرمو بزرگ كنم بعدش هر وقت  لايقم دونست ببرتم

اینایی که مردن و زنده شدن رو برو بخون تا ترست بریزه مگه آدم میخواد بمونه تو قبر ک میترسی. اصلا تا چ ...

اونا كه كامل نمرده بودن . يا تو كما بودن . يا بالاخره يه ذره نبض داشتن و بقيه فكر كردن اينا مرده ان . اوني كه واقعا بميره ديگه زنده نميشه تا قيامت . 

اول اینکه انشاالله هممون عمر طولانی و تن سلامت و زندگی پر سعادت داشته باشیم.اما منم جدیدا خیلی میترسم 😔😔اصلا هی فکرش میاد سراغم.میگم خدایا من هنوز خیلی مونده که زندگی گنم 

اونا كه كامل نمرده بودن . يا تو كما بودن . يا بالاخره يه ذره نبض داشتن و بقيه فكر كردن اينا مرده ان ...

این چ حرفیه دنیا پراز آدمایی هست که خدا دوباره بهشون فرصت داده

#ارتباط_ موکل فرشته
2706