2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید من نه روانشناسم نه تو این زمینه مهارتی دارم...منتها چند جلسه برای شناخت بهتر خودتون پیش مشاور ...

خواهشا اینو بگو ک چجوری بین خواهر و همسر تفکیک بذاریم؟ آخه من خیلی وابستم ب خواهرام

آرام و اهل صحبت درباره دهه ۷۰ ک دلم بدجور براش تنگه
ن بخدا نمیدونم.تاپیک هامو بخون.این سواله خیلی مهم بود نظر خودتو بگو لطفا

اوکی

نگاه نکرده بودم

یعنی مثلا دوس داشتن مادر شکل خاص خودشو داره...دوس داشتن همسر هم به همین صورته که شکل خاصه خودشو داره...یه جور نمیتونن باشن قبول دارید اینو

2731
اوکی نگاه نکرده بودم یعنی مثلا دوس داشتن مادر شکل خاص خودشو داره...دوس داشتن همسر هم به همین صورته ...

آره میدونم نمیتونه یجور باشه البته تفاوت داره

خواهشا اینو بگو ک چجوری بین خواهر و همسر تفکیک بذاریم؟ آخه من خیلی وابستم ب خواهرام

مشخصه باید حق و حقوق هر کدومو بهش آشنایی داشته باشید...

اعضای خانواده مسلما خیلی عزیزن ولی وقتی یه نفر چه دختر چه پسر ازدواج میکنه اولولیت اولش باید همسرش باشه ( منظورم مثلا زن ذلیل بودن یا شوهر ذلیل بودن نیستا... ) داریم در مورد اولویتا و حق و حقوق صحبت میکنیم...

قطعا شما پیش مشاور برید خیلی کمکتون میکنه...چون نه اینجا جاشه نه اینکه من تخصصی دارم که بتونم بیشتر از این راهنماییتون کنم...در واقع نمیدونم دانسته هامو چجوری باید بهتون منتقل کنم که براتون جا بیوفته...ولی مشاور چون حرفه اش همینه راحتترو ساده تر میتونه کمکتون کنه 

مشخصه باید حق و حقوق هر کدومو بهش آشنایی داشته باشید... اعضای خانواده مسلما خیلی عزیزن ولی وقتی یه ...

ممنون آبجی.نظراتت مفید بود.در پناه حق

2740

قرار نیست که حتما عاشق شی.

از مادرتون بخواید ،یک دختر مناسب براتون پیدا کنه،اگه خوشت اومد ادامه بده.ترس از شیطانه.ما انسانها دشمن قسم خورده ای داریم به نام شیطان.
شیطان دوست نداره ما شاد و آرام باشیم.برای همین از جوانب مختلف به ما حمله میکنه.
هر زمان دیدی برای اتفاقات گذشته ناراحتی ،یقین بدون که از پشت سر تو،به تو حمله کرده.
هر زمان نگران آینده ای ،از جلوی تو حمله میکنه.
هر زمان تو رو به گناه وسوسه میکنه ،از سمت چپ تو حمله شده.
از سمت راست هم که حمله میشه،میخواد به وسیله ی کارهای خوب ،تو رو منحرف کنه.مثل مغرور شدن و...
به این حس ها توجه نکن،هر زمان این ناراحتی ها برات پیش اومد ،بر عکس حسی که داری عمل کن.شکر گزار باش،بعد شاهد خواهی بود که چه نشاط و لذتی بهت دست میده.ان شاالله

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
قرار نیست که حتما عاشق شی. از مادرتون بخواید ،یک دختر مناسب براتون پیدا کنه،اگه خوشت اومد ادامه بده ...

ممنون