2733
2734

سلام خانوما 

ازتون راهنمایی میخواستمو واقعا حالم خوب نیست 

منو و شوهرم دو سال و نیمه که عقد هستیم، عید عروسیمونه ولی الان سه چهار ماهی هست یک خانومه که بوتیک داره رو به روی مغازه شوهر من، مغازه زده، البته اون خانوم شوهر و بچه هم داره ( که این ملاک سر به زیر بودنه این خانم نیست) ولی من چیزی از این خانم ندیدم توی اون محله، فقط یک مقدار تیپی هستو بخودش میرسه و یک جایی هم مغازه زده که همه اقایون هستن، ولی بخاطرش زندگی من تلخ شده، اول که دیدم شوهرم شمارشو با یک حرف انگلیسی ذخیره کرده تعجب کردم، بهش گفتمو توضیح خواستم گفت دوستم زده شمارشو من نزدم، بعدم که دیدم توی اینستا فالو داره اون خانومو و عکساشو که میزاره همش چک میکنه. چندین بار بخودم نیاوردم ولی اخرش مجبور شدمو گفتم که چرا میری اینستاشو نگاه میکنی. بوتیکش هم که زنانه هست. گفت جنساشو نگاه میکردم. تا جایی رسید که بیخیال نشدو گفتم طلاق میگیرم ازت. اصلا خیلی روی این خانوم زوم شدن. بحث هایی شد و من الان چند روزه با ایشون قهرم. ولی اکانت اینستاشو دارم قبلا اون خانومو بلاک کرده بودم. الان که قهرم هستیم میبینم همش از بلاک درش میاره میره استوریشو چک میکنه دوباره بلاکش میکنه. تورو خدا نزدیک عروسیمه من خیلی دل چرکی شدم ازش شدیدا ناراحتم. الان همش اونو چک میکنه ولی سراغی از من نمیگیره. شوهر من اصلا به هیچکس نگاه نمیکنه نمیدونم چرا گیره این خانومه با اینکه ازش دو سالم بزرگتره. دیوانه شدم میخوام یک کاری کنم درس عبرتش بشه وگرنه ازش طلاق میگیرم خسته شدم 

کمکم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از اپل دیگه این کار رو کرده ببین ازدواج کنی چی میشه ... بنظرم همون بهتر که بره 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

نمیخام گناهش ب پای من نوشته بشه خودت بهتر صلاحتو میدونی موفق باشی دوستم هرتصمیمی میگیری امیدوارم بعدا پشیمون نشی پس خوب فکراتو بکن

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2706