2737
2734

امروز خونشون بودم سر ی چیزی یکم حرفمون شد یکم تند باهاش حرف زدم الان عذاب وجدان گرفتم😣😣😣سر ی موضوعی ک ندیده هی میگه تو اینکارو کردی هی میگم اینکارو نکردم هی میگه بلههه اینکارو کردی هی میگم اشتباه میکنی میگه نهه من میدونم عصبی شدم جوابشو دادم 😐حالا عذاب وجدان گرفتم دفعه اولشم نیس کلا با این روش میخاد حرص ادمو در بیاره بارها شده چیزی گفتم میگه میدووونم فلانی گفته ک تو تکرار میکنی میگم نبخدا میگه چرااا کار اونه حالا ازش ط فداریم میکنییی😕😕😕

امشبم همینطور حالا از عذاب وجدان خوابم نمیگیره😐

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3795852&slug=ختم-صلوات-تقدیم-شهید-ابراهیم-هادی-هادی-دلها&postId=120919760

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرها زود میبخشن مهربونن خیلی 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2740
فردا از دلش دربیار الانم ار وم باش مادرها خیلی بخشنده هستن

میدونم میبخشه اما خودم حرصم گرفت از رفتارم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

منم متاسفانه بخاطراخلاق تند مادرم زیاد پیش اومده باهم بحث کردیم همیشم چه تقصیرم بوده چه نبوده پیش قدم شدم و اصلا طاقت دوری وناراحتیشو ندارم،صب اول وقت زنگ بزن ازش عذرخواهی کن،دیگه هیچکس نمیاد تودنیا که بگه من مادرتم.

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه
میدونم میبخشه اما خودم حرصم گرفت از رفتارم

ناراحت نباش فردا برو بهش سر بزن بغلش کن بوس کن از دلش دربیار مامانا بهترینن

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
منم متاسفانه بخاطراخلاق تند مادرم زیاد پیش اومده باهم بحث کردیم همیشم چه تقصیرم بوده چه نبوده پیش قد ...

الان بهش پیام ندم؟😕

الان بهش پیام ندم؟😕

اگ بیداره که حتمااینکاروبکن،البته خوابه هم عیب نداره صبح که ببینه توازناراحتی تاالان نخوابیدی بیشتر متوجه عمق علاقت میشه،مامانا خیلی خوبن زود میبخشن و یادشون میره

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه