2733
2739
عنوان

شیر دوش دستی

92 بازدید | 12 پست

خانم های محترم لطفا بم بگید چه جوری از شیر دوش استفاده کنم .هر چی سعی کردم یا شیرنمی اومد  یا  همون چند قطره هم که جمع میشد میریخت   رو شکمم ..کلا فکر میکنم روشم اشتباه بوده..لطفا راهنمایی کنید...

نوزاد من چون کم وزن ب دنیا اومد مجبور شدم کنار شیر خودم شیر خشک هم بدم. .اوایل خوب بود هر دو میگرفت. .اولش شیر نان دادم بعد پی پی نمیکرد چند روز چند روز. ..مجبور شدم عوضش کنم و آپاتامیل بدم...اونم خوب بود تا اینکه الان دو روزه سینه امو نمیگیره. .جیغ میزنه. ..خیلی کلافه شدم. ..شیر دارم و نمبخوره دیوانه ام مبکنه. .خو استمرار از شیر دوش استفاده کنم بلد نبودم. ...حالا موندم چه کنم

نی نی من الان پنجاه روزه اشه

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان خب چجوری با نوشتن توضیح بدیم؟؟؟؟ خیلی سخته بزن تو نت حتما میتونی نتیجه بگیری

اینترنت گشتم دنبال فیلم آموزشی بودم پیدا نکردم..آپارات هم برام باز نشد

شیردوش دستی بدردنمیحوره برقی یر من با برقی شیرمم دوبرابر شدش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

چه کار کنم سینه امو بگیره. ..دارم دق میکنم...شوهرم هم همش بم گیر میده تقصیر تو که نگرفته ..خودم هم حال روحی خوبی ندارم

قیمتش چقدره. ...

من گرفتم ۷۵۰  ۶ماه پیش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
چه کار کنم سینه امو بگیره. ..دارم دق میکنم...شوهرم هم همش بم گیر میده تقصیر تو که نگرفته ..خودم هم ح ...

باقاشق بدش اخه بچه باید زحمت بکشه مک بزنه سینه مادر برا همین با شیشه که میدیش جون از سوراخ شیشه راحت میتونه بخوره بدون زحمت سینه ات ول میکنه دلیلش اینه اپتامیل هم شیر خوبیه