2733
2734
عنوان

تو با ..... (حرف حق!)

104 بازدید | 16 پست

+تو با جوشات خيلى زشتى

+ تو با اين لباس خيلى چاق شدى

+ واى سينه هات افتاده است

. . . 

من جوشامو دوست دارم اونا بهترين دوستام رو صورتمون من عاشقشونم وقتى رو بدنم ظاهر ميشن!

من با اين لباس شايد يكم تپل شده باشم اما خيلى رو بدنم خوب نشسته و من اين لباس رو براى ميپوشم كه خودم رو تو آينه ببينم اگه تو رو اذيت ميكنه ميتونى برق رو خاموش كنى يا نور موبايلتو كم كنى كه عكسمو نبينى!

شايد سينه هاى زنى افتاده باشه اما مطمعنم چشماى تو به سينه هاى اون زن دوخته نشده كه براندازش كنى!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
به چه دلیل! تاحالا تمسخرت کردن اصلا؟

ب دلبل اینکه جوش ی بیماری پوستیه و درمان داره... ب جای اینکه بیماریتو بپزی باید درمانش کنی....  همینطور چاقی... افتادگی سینه هم چاره داره..... 

ب دلبل اینکه جوش ی بیماری پوستیه و درمان داره... ب جای اینکه بیماریتو بپزی باید درمانش کنی....   ...

آکنه شدید یا همون جوش ممکنه ارثی باشه و هیچ کاریش نتونی بکنی من هنوز تو سن ۲۴ سالگی جوش میزنم با این که راکوتان خوردم پیش دکتر هایی عالی رفتم و کلی کار دیگه پس قضاوت بیجا نکنید در مورد بیماری ای که دست خود شخص نیست 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
آکنه شدید یا همون جوش ممکنه ارثی باشه و هیچ کاریش نتونی بکنی من هنوز تو سن ۲۴ سالگی جوش میزنم با این ...

با راکوتان امکان نداره دیگه جوش بزنید.. احتمالا درست و اوصولی درمان نشدید ک ب بهبودی کامل برسید

دلیل نمیشه ایرادای طرفو بکوبی بهش!

ن تمسخر کردن کار درستی نیس در این شک و شبهه ای وجود نداره.‌‌‌ اما تاپیک شما در مورد انتقاد از تمسخر نبود در مورد پذیرفتن نقصامون بود ک با امت قابل حله

با راکوتان امکان نداره دیگه جوش بزنید.. احتمالا درست و اوصولی درمان نشدید ک ب بهبودی کامل برسید

اهان یعنی شما از پروین منصوری عاقل تر دکتر ترین دیگه ؟ ببخشید نمیدونستم 🙄

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
اهان یعنی شما از پروین منصوری عاقل تر دکتر ترین دیگه ؟ ببخشید نمیدونستم 🙄

دکترا عقل و عملشونو کامل نمیذترن در اختیار بیمار.. هیپوقت ی دکتر پوست نمیاد بیمارشو کامل خوب کنه‌‌‌..... اینطوری دیگه درامدی براش نمیمونه‌‌‌.... حالا شما قبدل نکن هر ماه برو دکتر کی کارت داره؟