2733
2739
عنوان

دوستانی که تجربه آز بتای منفی دارن ولی باردار بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد چند وقت دوباره آز دادی یا یدفعه رفتی سونو؟

بعد دو هفته باز بی بی چک زدم دیدم مثبت شد و فرداش رفتم آزمایش دادم که اونم مثبت شد، وقتی رفتم به دکتر نشون دادم گفت ۶هفته هستی

2731
بعد دو هفته باز بی بی چک زدم دیدم مثبت شد و فرداش رفتم آزمایش دادم که اونم مثبت شد، وقتی رفتم به دکت ...

پس واسه شماهم دیر لقاح انجام شده بود توکل به خدا باید صبرکنم ببینم چی پیش میاد هرچی هست خدا کنه خیر باشه

پس واسه شماهم دیر لقاح انجام شده بود توکل به خدا باید صبرکنم ببینم چی پیش میاد هرچی هست خدا کنه خیر ...

فقط خیلی احتیاط کنین تو این مدتی که شک دارین، من چون آزمایشم منفی شده بود دفعه اول با خیال راحت همه کار میکردم و همین باعث شد توی هفته هشتم سقط بشه

2738

منم جواب بی بی هام وآزمایشم منفی بود ولی باردار بودم رفتم سونو برای اینکه ببینم کیست ندارم که دکتر گفتن بارداری 5هفته و3روزم بود اما لکه بینی نداشتم فقط شکمم درد میکرد

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
اره منم میخاستم گرمیجات بخورم شوهرم گفت صبرکن 

منم ۷ روز تاخیر داشتم حالتامم کاملا فرق میکرد با اینکه بی بی منفی میشد ولی من ۱۰۰ درصد میگفتم باردارم ولی روز هشتم پری شدم عزیزم اصلا دل نبند 

2706