2733
2739
عنوان

حقوق کارگران وکارمندان سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 3014 بازدید | 71 پست
ببخشید کدوم خودرو سازی هستند ؟همسر من ایرانخودرو وای کمتر عیدی میدن 

ایران خودروداستانش همینه شرکت شوهرمنم زیرمجموعه ایران خودروهستش

کاربرقدیمی ام که ازسال ۹۳به لطف آزادی بیان پنج بارترکیدم.دیگه بمن دست نزنیدچون ممکنه بترکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر دختر عمومم تو شرکت خودرو سازیه  اون  خیلی حقوق و مزایاش کمتر از شوهر منه  نمیدون ...

فرقش احتمالا تو سابقه کارشون هست

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2731
شغل دولتیم مطمنی هر ماه یه حقوقی به حسابت میاد ولی ازاد نه.میشه بپرسم حقوق شوهرتون چقدره؟

تقریبا۲تومن گاهی وقتا۱۸۰۰

کاربرقدیمی ام که ازسال ۹۳به لطف آزادی بیان پنج بارترکیدم.دیگه بمن دست نزنیدچون ممکنه بترکم
سایپا

ایرانخودرو خیلی زرنگه،مثلا باید دوتا پایه حقوق عیدی بده یکیش رو عید میده یکیش رو میزاره تعطیلات تابستونی مده تو این مدت هم سود این همههههه پول رو میگیره میزاره جیبش

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2740
واقعا؟؟؟چرا اینقدر کم؟اضاف کاریم دارن؟

اره خدایی..اصافه کاراخیلی تق ولقه بخاطرتحریماورق ویسری ابزهرهاواردنمیشه.بعضیاتوشیفتهامشترکن تازه.تازه مالیات وبیمه ووووووکم میکنن

اره خدایی..اصافه کاراخیلی تق ولقه بخاطرتحریماورق ویسری ابزهرهاواردنمیشه.بعضیاتوشیفتهامشترکن تازه.تاز ...

خدا خودش باید کمک کنه واقعا شرایط سخت شده 😔

ایرانخودرو خیلی زرنگه،مثلا باید دوتا پایه حقوق عیدی بده یکیش رو عید میده یکیش رو میزاره تعطیلات تابس ...

کلا مدیرا و مهندسایی که چهل پنجاه سالشونه تو این شرکتا خیلی پول میچاپن   شرکت دولتی که صاحب نداره 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
چرا اینقدر کم با این سابقه تو خود ایرانخودرو فکر کنم ۱۰میگیرند

شوهرمن بهیاره وقتی استخدام شدحقوق اولین ماه ۱۲هزارتومن بوده سال ۷۳

کلا مدیرا و مهندسایی که چهل پنجاه سالشونه تو این شرکتا خیلی پول میچاپن   شرکت دولتی که صاحب ندا ...

بله همینطوره متاسفانه هیچ نظارتی روشون نیست 

2706