2737
2739
عنوان

طفلکی پسر نازمم.😩😩

439 بازدید | 29 پست

واکسن ۱۸ ماهگی زده درد داره تازه بیدار شده گذاشتمش رو پام ب همه چی ک قبلا خرابکاری میکرد سرش اشاره میکنه ب من با زبون خودش حرف میزنه مثلا لباس میشستم یوقتا ک عجله داشتم خشک شه تو خونه رو مبل میذاشتم همرو بهم میریخت الانم گذاشتم اشاره میکنه حرف میزنه دلش مبخاد پاشه بره بهم بزنه ولی نمیتونه خیلی دلم براش میسوزه.بهش میگم دوروز دیگ ک خوب شدی لباس میشورم میذارم تو بهم بزنی😥😥😥

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

الهی 😢

😘😘😘

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخ ننه

لعنت به واکسن ۱۸ که بچه ها رو از این رو به اون رومیکنه.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته. ن ...

بهش بگید یه بطری پلاستیکی رو توش فوت کنه
کندر خوراکی هم روزی اندازه یه نخود بهش بدید بخوره شکستگی رو زود جوش میده

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706