2733
2734
عنوان

خانما شوهراتون هم صحبتتون هستن بتونین راحت باهاشون دردودل کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 62 پست

هر حرفي كه نه مساعل مربوط به خانوادمو نميگم اما بقيه دردو دلارو ميگم از مشكل مالي هم دلم بگيره نميگم چون دلش ميشكنن

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره به طرفت.من خودم همسرم راز داره و اگه چیزی بهش بگم چماق نمیکنه بزنه تو سرم تو دعوا

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
2738

نه .درد و دل با شوهر نتیجه خوبی نداره. پیششم نباید گریه کرد. فقط اگه از ارزوها و هدفهات بگی ممکنه به خودش بگیره و کمکت کنه

انواع خدمات میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ و تتوی دو بعدی و سه بعدی بدن با تخفیف ۵۰درصدی.لطفا بیا کانالم   @tattokhane814

والا من خودم خيلي جرات نميكنم درمورد خانواده اش باهاش درد و دل كنم چون بلافاصله پيگيري ميكنه و بلايي به سر خانواده اش مياره كه همه ناراحت ميشن و ميدونم از چشم من ميبينن

واسه همين خيلي باهاش درد و دل نميكنم

اگر خواهراش باشن كه زنگ ميزنه ميكشنوتش به دري وري بهشون

بفهمن منو ناراحت كردن تمومه كارشون

اینقدر بی فرهنگه اگه درددل کنم باهاش دو روز دیگه همونو چوب میکنه میزنه تو سرم😔😔😔

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
2706