2737
2739
عنوان

عدم تفاهم برای خواب😨

394 بازدید | 23 پست

اخه اینم شد عدم تفاهم...من ادمی ام ک رو خوابم حساسم ب موقع میخوابیدم ب موقع بیدار میشدم خواب بعد از ظهرم جز برنامه عمیشگیم بود وقتی نمیخابیدم همه میدونستن ی مرگمه سر خوابم با کسی شوخی نداشتم چون کم میشد سر درد و چشم درد و کلی درد حالا هشت ساله ازدواج کردم بخدا حسرت ی خواب راحت دارم شوهرم اصلا خواب نداره(این ی مشکله ک مشکل اصلی نیس) مشکل اصلی اینه ک اگه شبا زودتر از اون بخوابم ناراحت میشه من کار داشته باشم اون خوابش بیاد میره میخابه و منم نباید سرو ثدا کنم یا چراغ روشن شه میگه بد هوابم کردی اما خودش خوابش نیاد من بخوام برم بخوابم یا مثل امشب میگه حالا صبر کن یا هم میرم میخابم اونقدر صدای تی وی زیاده در و باز و بسته میکنه ک دیوانه میشم الانم هم داره اخبار میبینه هم درس میخونه من ک کاری ندارم خوابم گرفته میخام برم بخابم میگه وایسا حالا😨😨😨😨سر درد گرفتم😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خو سرو ثدا نکن😳

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

بچه كه نداريد!؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
حب خیلی آروم و بدون دعوا بگو عزیزم اذیت میشم یکم صداشو کم کن در اتاقم ببند

ب نظرت تو هشت سال نگفتم گفته اوکی ولی رعایت نمیکنه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2740

مگه زندگی مدل دیگه ایم داریم😂😂😂

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

منم تقریبا شبیه تو ام تو مجردی خیلی زیاد میخوابیدم.

از وقتی عروسی کردیم.صبحا ساعت ۶ و نیم بیدارم میکنه چایی و صبحانه بیارم واسش.

یا شب اگه زودتر خوابم ببره بیدارم میکنه شام بیار واسم.

اگه یه دفعه نیارم تا شب صد بار منت میذاره صبح بدون چایی رفتم یا گرسنه بودم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

شوهر من چون کارش یکم سنگین شده زود میده میخوابه حدود یازده شب بعد من دیرتر میخوابم

تا من نرم پیشش کامل خوابش نمیبره😆

هر چند دیقه یبار صدام میزنه اولش محبت آمیز اخرش میگه اومدم گوشی کردم تو حلقتا😑

2706