2737
2739
عنوان

خواهرم به خواستگارش گفت: مرررگ برو بیرون از اتاق

| مشاهده متن کامل بحث + 68091 بازدید | 472 پست

کاراگاه های محترم شاید یکی دوست نداشته باشه شناسایی شه یبار بجای دامادمون بگه برادرم یا بجای برادرم بگه پسرعموم یا بجای خواهرم بگه خواهرشوهزم 

یا بجا اینکه بگه خونمون طبقه دومه بگه طبقه اولیم 

بنظرمن که عادیه 

چرا کنکاش میکنید الکی

و خدا هست ....
ببخشید اسی.. بچه ها لطفا ب این سوالم پاسخ بدید..  اگه دانش اموزی از معلمش خوشش نیاد از قیافه ...

بگو عزیزم منم همیشه همین حسو داشتم نسبت به معلمای پارسالم

چون بمدت آدما کنارهم باشن به هم عادت میکنن و به هم علاقمند میشن💗

بعدم بگوزیبایی وهیکل خوب رو همه دوست دارن

ولی برای معلم خوب بودن این دوتا چیز که گفتی معیار خوبی نیست

معلمخوب باید بلد باشه چیکار کنه تا شاگرداش نمره های بهتری بگیرن 

منم اینکارو خوب بلدم عزیزم🤗💗

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا همینو بگو ما هم ازدواجمون سنتی بود درو کامل چفت کردیم مگه میخوایم چیکار کنیم تو اون یک ساعت😞

والا حساسیت های الکی 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
به نظرتون مقصر اون پسر هست یا خواهرم؟

مقصر باباته

بعدم پسره

یعنی چی به بابای عروس خندیده مسخره کرده

مودبانش این بود عکس العملی نشون نده

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2728
2740
چی باید بگم دقیقا؟مثلا این سوال رو تو مصاحبه بپرسن ازم چی باید بگم؟یا علنی وقت درس دادن یکی از مصاحب ...

بگو ولی من خیلی از شما خوشم میاد اگه بهم فرصت بدی مطمئنم کم کم شماهم از من خوشت میاد 

مگه چیه درو چفت کنن چقدر حساسین داداش منم با دختره رفتن تو اتاق حرف بزنن درو بستن مگه میخوان حالا چی ...

خونه پدریم ویلایی و دوطبقه س.من و همسرم رفتیم طبقه بالا نیم ساعت حرف زدیم. خانواده من و شوهرم هم خیلی مذهبی هستیم. اما هیچکدوم از طرفین تعصبی نشدن. طبیعیه ک باید دختر پسر توی ارامش ب دور از نگاههای دیگران در مورد زندگی اینده باهم حرف بزنن

ببخشید اسی.. بچه ها لطفا ب این سوالم پاسخ بدید..  اگه دانش اموزی از معلمش خوشش نیاد از قیافه ...

وا مگه قراره یه عمر باهم زندگی کنن که از ریخت و قیافش خوشش نیاد به داتش اموزه چه ربطی داره باید بهش بگی فرزندم برو دوغتو بنوش

2706