2737
2739
عنوان

خواهرم به خواستگارش گفت: مرررگ برو بیرون از اتاق

| مشاهده متن کامل بحث + 68091 بازدید | 472 پست
مگه چیه درو چفت کنن چقدر حساسین داداش منم با دختره رفتن تو اتاق حرف بزنن درو بستن مگه میخوان حالا چی ...

نه بی ادب بود اومد بیرون خودشو گرفته بود

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
جواب اون کاربرو ندادی. پس چطور بابات با این تعصب اجازه داده خواهرت بره دانشگاه، پزشک بشه دندون آقای ...

نه اونوقت باباش میاد لای در دستشو مشت میکنه😂😂😂

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جواب اون کاربرو ندادی. پس چطور بابات با این تعصب اجازه داده خواهرت بره دانشگاه، پزشک بشه دندون آقای ...

اون از پول بدش نمیاد 

والا خودشم نمیدونه فازش چیه 

نه اونوقت باباش میاد لای در دستشو مشت میکنه😂😂😂

دستشو مشت میکنه بعد میزنه تو دهن مریض؟! 😱

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738

کار پدرتون فاجعه بود هرکسی جای خواستگار خواهرتون بود حتی اگه برخورد بدی از خواهرتون نمی‌دید میرفت و پشت سرشم نگاه نمی‌کرد بالاخره بحث یک عمر زندگی با این خانواده اس... کار پدرتون علنا توهین به اون آدم هم بوده... خواهر تونم از شدت تحقیر و توهینی که بهش شده چاره ایی نداشته جز این برخورد... 

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
پدرتون مقصر اصلی بوده خواستگارش دوست پسرش بوده؟؟

هم اره هم نه در واقع با دوست مشترک تو یه دانشگاه با هم اشنا شدن

پدرت از رفتارش پشيمون نيست؟

نه اون پارانوییدیه شکاااک 

حس میکنم از زورگویی و کتک کاری لذت میبره

2706