2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادم نمیاد 

خیلی باید فکر کنم 

حالا بگید شما تا من یادم بیاد 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731

یه فداکاری بزرگش این بود که یه بار برای نجات مردم یه قطار لباسشو چله زمستون آتیش زد که قطار نره تو دره 

حیف هنوز باهاش آشنا نشدم   

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
2738

ب خاطر ما برای اینکه خوب بخوریمو خوب بپوشیم دو شیفت سر کار میره 

ی دونه دیگشم اینه ک برای اینکه ماشین زیر پای منو پسرم باشه برا خودش موتور گرفته ک نیاز نباشه ماشینو ببره و واقعا ممنونونشم از این بابت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

رو بچه اولم باردار بودم نوزده سالم بود شبا که میخواستم برم دستشویی(تو حیاط بود) میترسیدم تنهایی،شوهرم خدا دورش بگردمممم تو عالم خواب بلند میشد سر پا دمپاییهامو جفت میکرد جلو پام تا برم دستشویی و همونجورم بود تا برگردم😅

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

ما همیشه مردها رو مقصر میدونیم و تمام عیب و ایراد و برچسب بد بهشون میزنیم 

درحالی ک خودمونو ی شخص کاملا بدون نقص میبینیم .

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706