2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره واقعا افسردگی درمان میکنه ولی باید زیر نظر پزشک بزازی کنار یهو نمیتونی چون اذیت میشی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2738

من خوردم هیچ عوارضی نداشت جز اینکه اشتهام کمتر شد و میل جنسی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

عوارضش کمه، بعد یه هفته از بین میره 

و حدودا بعد یه ماه مصرف اثرشو میبینی

وابستگی نمیاره ولی باید زیرنظر پزشک و آروم و آروم قطع بشه

واقعا اضطراب و وسواس فکری و افسردگی رو درمان میکنه؛ چون سرتونین رو میبره بالا، خیلی باعث شادی میشه 😊

عوارضش بی خوابی و سر درد تو هفته اول 

و با عرض معذرت، به شدت باعث کاهش میل جنسی و طولانی شدن زمان ارضا شدن 😕

ده روز اول خاب الودگی و شایدم بهم ریختن سیستم گوارشی،ولی بعد بدنت عادت میکنه و کم کم اثر میکنه،مثه م ...

چه جالب من زمانی که میخورم به شدت بی خواب شدم هفته اول، حتی یه ساعتم نمیتونستم بخوابم 😑

چه جالب من زمانی که میخورم به شدت بی خواب شدم هفته اول، حتی یه ساعتم نمیتونستم بخوابم 😑

شاید با دوز بالا شروع کردی،اولش با دوز ده شروع میکنن،حتی دکتر من گفت ۲۰ رو تا سه هفته ۴ قسمت کن هر شب یقسمتشو بخور

2706