2737
2734

خودتو بزن به بیهوشی وتشنج زله ترکش کن هرچی زد تو صورتت بلند نشد تا یه سکته خفیف بزنه😜👹

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه آژانس بگیر برو دکتر . با آژانس برگرد سر راه داروهات رو بگیر جلو یه مغازه هم بگو نگه داره کیوی بگیر خیلی عالیه . و برگرد خونه به همین آسودگی 

خدایا به دلمون آرامش بده😊
2731
اي واي چرا؟؟ نگران نشي ها ولي موج جديد انفلانزا اومده خيلي مراقب باش

اتفاقا علائم ایشون انفولانزاست چون شوهرمنم گرفته با اینکه مرده از دیروز افتاده نمیتونه تکون بخوره از درد 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
مامانشم مریض شده البته من از اون گرفتم اونو دیروز برده دکتر به من ک میرسه میگه حالت خوبه

تو خودت برو منتظر نباش چون مامانشو برده تو هم ببره اگه واقعا حالت خوب نیست باید بری دکتر نحوه ی رفتنت فرقی نداره فقط برو

چرا اینقدر وابسته ای

خودت برو دکتر

من بارها تنها رفتم درمونگاه و حتی چند بار تنها سرم زدم

یه بار تنها ی تنها اتاق عمل رفتم

باور کن

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2738

چرا اینقدر به مرداتون رو میدید ک یه دکتر بخواید برید باید اون شمارو ببره

ویروس جدید خواهر من مادرم ٢ هفته است درگیرشه تموم استخونهاش درد میکنه صداشم درنمیاد 

هیچ قرص و دارویی نداره ولی فشارو میاره پایین باید مراقب باشی و سرم بزنی 

خودم تاخالا دم درمون نرفتم  حالا برم دکتر ماتوی یه جای کوچیک زندگی میکنیم  نمیتونم تنها ...

بچه که نیستی 

اونقدر بزرگ شدی که حتما ازدواج کردی اگه محدودیت داری فکری برای محدودیت هات بکن، مثلا زنگ بزن یه اژانس مطمئن ببرت و لیارت اما ابنکه نشستی دست رو دست گذاشتی هم درست نیست

دو فردا دیگه مادر میشی وقت و بی وقت ممکنه لازم بشه بری بیرون اینجوری خودتو وابسته ی حضور شوهر کردی فقط خودت اذیت میشی عزیزم

بچه ها منم یه هفتهس خودمو شوهرم گلو درد و بدن درد شدید دارم خودمم مریضم خسته شدم بخدا از هردومون مراقبت میکنم سوپ آبلیمو عسل دارو سرم آمپول شلغم هیچکدوم تاثیر نداره😔😔😔

خودم تاخالا دم درمون نرفتم  حالا برم دکتر ماتوی یه جای کوچیک زندگی میکنیم  نمیتونم تنها ...

وا چه حرفا خوب خانوادت نباشن چند سالته ؟ مگه کجا زندگی میکنی ؟ شوهرت بددله که میگی تا دم درم نرفتی ؟

2706