2733
2739
عنوان

خانومها کسی تا حالا از سیر..

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 26 پست
من با نخ میزارم آره نزدیکه دو ساله ماهی ی بار استفاده میکنم

چند ساعت باید بمونه داخل واژن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
این چه کاریه، من سالها عفونت داشتم، چند روز خوب میشدم بازم برمیگشت، تا اینکه دکتر برام پماد واژینال ...

مارکش چیه عزیزم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من کلا مشکل دارم فیبروم  سن بالا کیست

آهان خدا سلامتی بده. منم درگیر عفونتم نمیدونم چرا هیچ جوره خوب نمیشه

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
2731
آهان خدا سلامتی بده. منم درگیر عفونتم نمیدونم چرا هیچ جوره خوب نمیشه

هععییی مشکلات تمومی نداره

من احساس میکنم شوهرامون باید ازمایش بدن شاید مشکل ازوناس

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2740
ن بابا در میاد بچه به اون گندگی در میاد سیر ک خاصیتم داره😂

خخخخ😁😁😁

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
هععییی مشکلات تمومی نداره من احساس میکنم شوهرامون باید ازمایش بدن شاید مشکل ازوناس

آخه من الان ۲ ماهه نزدیکی نداشتم بدترم شده😔

این چه کاریه، من سالها عفونت داشتم، چند روز خوب میشدم بازم برمیگشت، تا اینکه دکتر برام پماد واژینال ...

این چ کاریه چیه؟😂😂😂

خب ما از چیزی ک خدا داده استفاده میکنیم..ن محصول انسان ها ک معلوم نیس چیه ک...بعد بعضیا هم حساسیت دارن و حتما باید پزشکشون تجویز کنه