2733
2734

سلام دوستان وقت بخير

پيشاپيش ممنون كه اومديد

بابت موضوعي نياز به مشورت دارم 

من شيرازيم و بنا به كار همسرم تهران زندگي ميكنم 

سال نود يه آپارتمان تو شيراز خريديم 

چندسال بعدش ورشكست شديم و همه چيزمون بغير از خونه رو از دست داديم البته بگم اگر خواسته بوديم همون جا بدهي هامون رو صاف كنيم حتي خونه هم براش كم بود

تا اينكه همسرم تغيير شغل داد و از شيراز مهاجرت كرديم رفتيم يه شهر كوچيك اونجا مشغول شديم و در عرض يكسال بدهي هامون رو داديم و تونستيم يه ماشين معمولي هم بخريم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منتها چون بازار ميكن تو ركود شديد بود و خونه هم رهن بود هم وام داشت ديديم از فروش خونه چيزي زيادي اضافه نمياريم از يه طرفم معلوم نيست كي فروش بره 

همون  موقع واحد روبرو قصد فروش داشت

ماهم فكر كرديم كه ما كه قصد زندگي اونجا نداريم پس براي سرمايه گذاري هم كه شده بحاي عوض كردن خونه اون واحد رو بخريم ماشينمون رو فروختيم با وام و رهن و يه چك اون واخد روبرو رو هم خريديم

نيمه دوم سال ٩٧ بخاطر شرايط كاري همسرم نقل مكان كرديم تهران و خب وقتي ثبات پيدا كرديم يعني از تابستون امسال تصميم گرفتيم كه يكي از خونه ها يا هر دو رو بفروشيم تو تهران خونه بخريم

كه مدتها فروش نرفت تا اخيرا كه بازار خونه يه تكوني خورد واخد دومي كه خريده بوديم فروش رفت و ما با پول همون يه خونه تو تهران خريديم كه حدودا ٢٠٠ ميليون بيشتر از پول خودمون بود واسه همبنم تو رهن گذاشتيم، بعدش خيلي اتفاقي يه مشتري خيلي پيگير واسه واخد ديگه پيدا شد و ماهم دلو به دريا زديم و فروختيمش و دقيقا يه خونه به همون قيمت خريديم 

حالا مسئله اينه داداشم يه خونه قديمي داره كه ارزشش تقريبا نصفه هين خونه اي هست كه خريديم

اگر بخوايم تو شرايط عادي باشيم بايد خونه مون رو يكي دوسال بديم رهن و وام بگيريم تا بتونيم از پسش بربيام 

از يه طرف داداشم پيشنهاد داده كه اون خونه خودش رو بفروشه و نصف از اين خونه رو با ما شريك بشه اينطوري ما ميتونيم بدون اينكهوام بگيريم بريم تو خونمون راحت بشينيم