2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما مشکلاتتون چی بوده. چند تا جنین داشتید چنتا تحمک

من شنبه تخمک کشی شدم. 14 تخمک دارم. فزذا تعداد جنین میگن

اما انتقال ندارم. چون هایپر شدم

مشکلم تنبلی بود و صعیف بودن اسپرم

2738
شما مشکلاتتون چی بوده. چند تا جنین داشتید چنتا تحمک من شنبه تخمک کشی شدم. 14 تخمک دارم. فزذا تعداد ...

خودم ضعیف شوهرمم ضعیف کیست شکلاتی هم دارم .دوبار تخمک کشی کردم ۷جنین سه تاش انتقال دادم

خدایا کمکم کن
عزیزم ۴روزه انتقال دادم الان دیگه جنین گرفته دیگه کاری هست که انجام بدم تو مثبت شدنش تاثیر داشته باش ...

هفته ی اول ان‌شاالله جنین میگیره. کار خاصی که نه. همون فرنی یا نشاسته توی آب رو بخور. میوه ی به یا مرباسو بخور. استراحت کن. و مهمتر از همه توکل و امید داشته باش. آمپولاتم سر ساعت بزن

خدایا شکرت🙏
خودم ضعیف شوهرمم ضعیف کیست شکلاتی هم دارم .دوبار تخمک کشی کردم ۷جنین سه تاش انتقال دادم

ان شاء الله مثبت بشی. من استرس فردا دارم چنتا جنین بشه

چرا 3 تا انتقال دادن براتون چند سالتونه

من روز از روز چندم شروع شد را یادم نیست فقط یادمه که روزهای نزدیک آزمایشم حتی لباسم که به نوک سینه ه ...

ترشح هم داشتی روزای اول انتقال؟

الان دیگه جنین درست شده ؟دیگه راهی نیست برای مثبت شدن انجام بدم ؟۴انتقالم

خدایا کمکم کن
ترشح هم داشتی روزای اول انتقال؟ الان دیگه جنین درست شده ؟دیگه راهی نیست برای مثبت شدن انجام بدم ؟۴ا ...

آره ترشح داشتم.دیگه تو هفته اول میگیره. برای مثبت شدن فقط آرامش و فکر مثبت.هی به علائم هم توجه نکن.چون خیلی از علایم از داروهاست

2706