2737
2739

اونایی که حس میکنن شوهرشون خوبع و چشم پاکه

چه نصیحتی دارید  میگید تو اشنایی به چه چیزایی باید توجه کرد  که واقعا مطمعن بشیم پاکن

واونایی که خیانت دیدن  یا تگاه های ناجور

شما چه راهنمایی هایی دارین

چه کم کاری کردید تو انتخابتون  به چی توجه کنیم

تو دوران اشنایی میشه فهمید؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردي ك تو نامزدي ب همه جات دست نزنه و اجازه بگيره تو نامزدي

و اونموقع اصلا رابطه نخواد😌من ب اين موارد يني ايمان دارم

كلا اوني ك حرمت بدنتو نگه داره مطمينا چشم پاكه

همسر عقایدی داشت که من توهیچ پسری ندیدم یسریاش واقعا قابل توضیح نیست ،زمانی که مجرد بودم همسرم که پسرعمم میشه اصلا اصلا بمن نگاه نمیکرد حتی سرشو نمیاورد بالا بهم سلام بده ازخجالت من ازاین در میومدم اون ازاون یکی درمیرفت 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2738

اخه کاملا میشه فهمید طرف چشم پاکه یا نه توضیحی نیست

از نوع نگاهش به خانوما

از نوع رفتارش

جوری نباشه که انگار از زندان فرار کرده تا حالا به کسی نگاه نکرده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ادمای هیز همش نگاهشون میچرخه تو پارک و خیابون 

درمورد لباس پوشیدن زنای دیگه صحبت میکنن 

من خیلی رو این موضوع حساسم با فامیل که میریم مسافرت و طبیعت گردی دقت میکنم به اقایون فامیل دقیقا تون موقع خودشونو نشون میدن 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

باید باهاش خیلی بچرخی

زیر نظر خانواده حتی یه مسافرت یک روزه برید و برگرید

مرتب پارک و رستوران برید اینجوری میشه فهمید نگاهشو به اطرافیان

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

در زمان اشناییمون حرفای خاک برسری نمیزد😁دوس دخترم نداشت قبل ازدواج با من

نگین وجود نداره داره

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
مردي ك تو نامزدي ب همه جات دست نزنه و اجازه بگيره تو نامزدي و اونموقع اصلا رابطه نخواد😌من ب اين مو ...

وا😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

من یه آقایی قراره ده روز دیگه بیاد با خانوادش خواستگاری هیچی از خصوصیاتش نمیدونم جز اینکه دو ساله که دارم میبینمش و تا حالا ندیدم به یکی از شاگردهای دخترش بد نگاه کنه روزی هم که ازم خواست بیاد خواستگاری خیلی خجالتی بود دعا کنید اشتباه نکرده باشم من کسایی که یه ذره شرم دارن رو با دنیا هم عوض نمی کنم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2706