2733
2734
عنوان

دوستان باردار یا اقدام ب بارداری لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 120 پست
مقدارش زیاده یا کم؟ بی بی چک‌نزدی؟

سه چهار روز از موعدم گذشته بود تست کردم یه خطی بین سی و تی افتاد... با پریودام فرق داره. همیشه از روز اول تا روز سوم به تدریج زیاد میشد اما این سری کم شد الانم که روز پنجمه لکه بینی دارم... می ترسم

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

امیدتو از دست نده دخترخاله من شوهرش خیلی آزمایشش ضعیف بود بعد 7سال همینجوری خودش باردار شد، خدا بخواد همه چی امکان داره 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم خدا کمکت کنم از ته دل برات دعا میکنم باردار باشی، منم 5ماهه ازدواج کردم دوماه اقدام داشتم ...

مرسی عزیییزم انشاله بزودی تو هم باردار میشی چ خوبکاری کردی ک زود اقدام کردی.انشاله ک منم این ماه بشم

2731
2738
من از فروردین ٩٧ زیر نظر دکترم تا الان ک بهمنه یک ماهه دیگه میشه دوسال کامل. سقط داشتم اسفند ٩٧ نمید ...

منم سر بارداری اولم عکس رنگی گرفتم دکترم گفت یه تیکه اضافه تو رحمته باید بری لاپراسکوپی. گفت همین فردا برو بیمارستان بستری شو. ولی من که توکل کرده بودم به خدا و از امام رضا کمک خواسته بودم و تازه دو روز بود از مشهد برگشته بودم تو دلم گفتم نه من تازه از پیش امام رضا اومدم امام رضا ناامیدم نمیکنه. به دکترم گفتم این ماهم صبر میکنم اگر باردار نشدم ماه بعد میام برای عمل. اون گفت بی خودی یه ماه عقب میوفتی. ولی من گفتم نه. همون ماه باردار شدم. الانم پسرم پنج سالشه. تو بارداریمم خیلی اذیت شدم از خونریزی کامل تا ۴ماه گرفته تا ۹ماه استراحت کامل و آمپول و شیافی که باید تا شب زایمانم هفته ای یه دونه میزدم. میخوام بگم که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته. من بعد از بارداریم به این جمله ایمان آوردم و معجزه رو تو زندگیم دیدم. الان تو اقدامم برای بچه دوم. توکلت به خدا باشه بهترینا برات اتفاق میوفته. انشاالله که به حق تمام رضا این ماه بارداری عزیزم.

انشالله ک این ماه جواب مثبت میگیری بزار بگذره از موعدت دو س روزی تا بهتر جواب بگیری استرسم نداسته باش ک سمه منم اقدام بودم همش مینداختم عقب مامانم میگفت رحمت داره اماده میشه همونم بود بعد س ماه اقدام حامله شدم الان ۳۴هفته و س روزم 

منم ۳ روز موند ب پری ولی درد پری ندارم عوضش تخمدان اام و رحمم دور نافم و پهلو هام تیر میکشن گاهی شدی ...

شمام نشدی بی بی بزن والا علائم پری و حاملگی مث همه تا نگذره نمیشه گفت

مرسی عزیییزم انشاله بزودی تو هم باردار میشی چ خوبکاری کردی ک زود اقدام کردی.انشاله ک منم این ماه بشم

مرسی عزیزم، باردار بودی همینجا خبرشو بده، ب امید خبرهای خوب ومامان شدنت💋❤️

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706