2733
2739
عنوان

چرا انقدر درسم براش مهمه واقعا؟

312 بازدید | 21 پست

من امسال کنکور میدم برای بار سوم بعد دوست پسرم بیشتر از من انگار استرس داره همش میگه بخون کل رابطه امون شده درس من بعد من بدنم ضعیفه خیلی کشش ندارم مثلا میبینی ۴ یا ۵ روز ۱۰ ساعت میخونم یه روزنم هیچی بعد انقدر سرزنشم میکنه قهر میکنه اصن😐😐😐😐میگه تو به حرفام گوش نمیدی اخه چرا؟😟

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊

کی با درس خوندن بدنش ضعیف میشه؟

مام درس میخوندیم دنبال بهانه نباش دختر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه باز جلوت رو نگرفته یا درگیر جنگولک بازی نکردتت

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2738
کی با درس خوندن بدنش ضعیف میشه؟ مام درس میخوندیم دنبال بهانه نباش دختر

نه اینکه ضعیف شم نمیتونم یه مدت طولانی زیاد بخونم بخدا همش دارم تقویتی میخورم کلا ۳۸ کیلوام جون ندارم

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
نه اینکه ضعیف شم نمیتونم یه مدت طولانی زیاد بخونم بخدا همش دارم تقویتی میخورم کلا ۳۸ کیلوام جون ندار ...

وقتتو مدیریت کن منم روزی 8 ساعت درس میخوندم 

ولی شام و ناهارم و تغذیم همیشه سر ساعت بود 

با شیر خودتو تقویت کن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706