2733
2734
عنوان

مشکلات یک چاق

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 223 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش شماها میتونستید بهش بگید اعصابمو خورد میکنه

باباا خودتو باور داشتههه باش 

تو کجا چاقی تازه نسبت به قدت کمم داری ک زیاد نداری!!!! 

اگه شگم داری برو باشگاه ولییی بخاطر دل خودت 

ابش کنن 

انقد پرو نکن شوهرتوو 

دلشم بخاد یه خانومه قد بلند و تو پر دارهه از خداشم باشه

میبینی چقد بده

منم میگم خوشبحالتون. من هم لاغر هم کوتاهم قدم. شوهرم ارزوش زنش قدبلندو یکم چاق شه😐😐

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2731
باباا خودتو باور داشتههه باش  تو کجا چاقی تازه نسبت به قدت کمم داری ک زیاد نداری!!!!  اگ ...

خودش هم چون قد بلندهست و خانوادش حسابی قربون صدقش رفتن دیگه هیشکیو قبول نداره

مم مجرد بودم همه آرزوی هیکلمو داشتن ولی اللن فامیلای شوهرم حسابی زدن تو سرم اعتماد ب نفسمو اوردن زیر ...

زایمان کردی؟ آخه ران و ب ا س ن  و سینه و بازو ها اندازه و نرمال باشه اما شکم هم باشه میگن طرف بد هیکل هستش،صاف بودن شکم یه چیز دیگس،تو فقط ورزش هایی که واسه کوچک کردن شکم مفید هس رو انجام بده

خودش هم چون قد بلندهست و خانوادش حسابی قربون صدقش رفتن دیگه هیشکیو قبول نداره

دقیقا شوهرمنم . قدبلندو خوش اندام  خوشگل☹☹

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
شوهر منم میگه چاقم من برام مهم نیس میگم خب میخواستی بچه نخوای که من چاق نشم 😁

بعضی وقتا آرزو میکنم کاش بایه مرد قد کوتاه ازدواج کرده بودم که انقد از من ایراد نگیره تا میگفت شکم داری منم میگفتم تو هم کوتوله ای

بعضی وقتا آرزو میکنم کاش بایه مرد قد کوتاه ازدواج کرده بودم که انقد از من ایراد نگیره تا میگفت شکم د ...

خخخخ یعنی شوهرت چاق نیس؟ شکم نداره؟ 

من شوهرم بهم بگه چاقی میگم خودت که چاق تری 😂

2706