2737
2734
واقععاا

بخدا،تاجش وبوته جقه های روش گچی بود!!!!اونم به بدترین شکل ممکن قالب ریزی شده بود،شیشه کنارش شکسته بود تو راه،طبقه هاشم نفرستاده بودن،اون موقع بااون پول بهترین ویترین میتونستم بخرم،بنجول ته انبار فرستادن که فقط بگن خریدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا،تاجش وبوته جقه های روش گچی بود!!!!اونم به بدترین شکل ممکن قالب ریزی شده بود،شیشه کنارش شکسته بو ...

ولش كن بابا سخت نگير من خانواده ام خفن جهاز دادن دهن فك وفاميلا داماد وامونده بود مادرشوهرم ميگفت چيزه خاصي نياوردي كه 

2728
مادرشوهرم گرفته بود ،موقع جهیزیه فرستاد،ناگفته نماند پولش همسرم داده بود، ولی انقدرررر زشت بود وناج ...

اینو گفتی یه چیزی یادم اومد 

وقتی می رفتیم خرید بعضی اینه و شمعدونا رو میدیم می گفتم کی اینارو میگیره بعضیاش خیلی ضایع بود 

برا عروسیم مادر شوهرم همونو گرفته بود😑😑😑

2738
ولش كن بابا سخت نگير من خانواده ام خفن جهاز دادن دهن فك وفاميلا داماد وامونده بود مادرشوهرم ميگفت چي ...

اره والا،واسه ماهم فقط همسرم قرار بود چوب،تی وی بکیره،که مبل وتی ویشم خودم گرفتم،میزناهار خوری نگرفتن،،یه سرویس خواب بودوبودوبوفه،که اون زمان سه ودویست مادرش ازمون گرفت،در حد دوتومن فرستاد،کلیم قیافه گرفته بود همه جا که بیست تومن فرستادم،از لباس وچوب ،ظرف و...

لامصب عادتشون بود اغراق وپز الکی،از خودم عکس یلدایی که برای دوستم بود گرفتن،گذاشتن تو گروه فامیلیشون که اینم یلدایی که واسه عروسمون بردیم

من مبلای جهازم قهوه ای بود بوفه هم ساده قهوه ای گرفتم
از دست بچه های خواهرشوهرام که کثیف نکنن تازه همون مبل قهوه ای هم شکلات مالیده بودن بچه هم نیستن
بعد. سه سال پارچه مبلام و. عوض کردن کرم رنگ
بعد یه مدت شوهرم خونه بزرگ ۱۰۰ متری نوساز رهن کرد خواهرشوهرم دیگه نمیدوست چطوری حسادتش و نشون بده هی مسخره میکرد بوفه قهوه ای با مبل کرم طلایی میخندید من هیچی نگفتم آخرم گفت ناراحت نشی شوخی کردم
خیلی ناراحت شدم چون خودم درآمد ندارم عوضش کنم شوهرم هم پول به لوازم خونه نمیده
لوستر نمیخرید رفتم طلاهام که از پول بیمه بیکاریم خریده بودم فروختم خریدم ( ناراحت نیستم چون شیک بودن خ نم بیشتر از طلا برام اهمیت داره ) 

2706