2733
2739
عنوان

تورو خدا بیاید دارم میمیرم از غصه

166 بازدید | 18 پست

کسیو دیدید اطرافتون ک بچشو از ۸ ماهگی از شیر بگیره ؟ یا بچه از ۸ ماهگی شیر نخوره ؟

پسرم از وقتی ب دنیا اومد سر شیر خوردن دقم داد.الانم لل نمیزنه حتی اگ از گشنگی بیحال بشه.ب زور هم بدم گریه میکنه عق میزنه.دیگ ن‌میخوام خودمو زجر بدم ن بچمو.غذاش خوبه بهشم خوب میرسم.حالم از شیر دادن بهش بهم‌میخوره چون‌دوس نداره و گریه میکنه.حتی تو خواب عمیق.بارها عوض کردم شیرشو.حتی پاستوریزه هم دوس نداش.حتی ریختم‌تو سرلاک و فرنیش لب نزد.چکار کنم بچه ها؟ میخوام‌دیگ‌ندم.عوضش ب غذاش برسم بچم روانی شد دیگ

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم ولی شوهرمنم ۸ماه فقط شیر خورده ۴ماه شیر مادر ۴هم شیرخشک

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
من نمیدونم ولی شوهرمنم ۸ماه فقط شیر خورده ۴ماه شیر مادر ۴هم شیرخشک

ببخشید دندوناشون اینا سالمن ؟استخوناشون‌محکمه؟

پسر منم ۳ ماه برا خودمو خورد ۵ ماه شیر خشک

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر
دکتر بردیی

اره چند تا بردم.یکی میگ غذا نده شیر بده.مگه میشه ؟ اونم‌بچه ای ک متنفره از شیر.بی حال میشه ولی لب نمیزنه.

اخر یکیشون اب پاکی ریخ رو دسم ک‌خانم بچه شما شیر دوس نداره.طعمشو دوس نداره.شما ب زور چیزی ک دوس ندارن بریزن تو حلقت میخوری ؟

من پسرام از ۷ماهگی پاستوریزه خوردن  شیرو باید بخوره عزیزم،هرجور شده بده بهش

وقتی نمیخوره چکار کنم‌اخه.تازگیام ک گفتن‌پاستوریزه هم‌نخرید!

2738
خوب نده چ کاریه بجاش غذاش خوب باشه 

اب قلم سوپ‌ماهیچه تخم بلدرچین سویق پودر بادوم و پسته خیلی بهش میرسم ک کمبود شیر جبران شه ولی بازم‌نگرانممم

وقتی نمیخوره چکار کنم‌اخه.تازگیام ک گفتن‌پاستوریزه هم‌نخرید!

من تا ۵_۶ماه پاستوریزه دادم بعد یبار محلی خریدم فرقشونو دیدم،پاستوریزه ابه فقط

الان ۳_۴ساله محلی میگیریم

امتحان کن حتما

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

خب ببین بیخیال شیر بشو .سعی کن چیزای دیگه که کلسیم داره بهش بدیی مثل ماست .بزن توی اینترنت ببین چه مواد غذایی میتونی بهش بدیی که حاوی کلسیم باشه اصلا حرص نخور زورش نکن بدتر میشه .

من تا ۵_۶ماه پاستوریزه دادم بعد یبار محلی خریدم فرقشونو دیدم،پاستوریزه ابه فقط الان ۳_۴ساله محلی می ...

شیر گاومیش میتونم بدم ؟ خیلی چربه چربیشو بگیرم بدم؟

خب نده مگه زوره فقط چیزایی که کلسیم داره بهش بده که استخوناش ضعیف نشه مثلا بادام پودر کن بریز تو سو ...

شما دیدین اطرافتون همچین موردی ؟

شیر گاومیش میتونم بدم ؟ خیلی چربه چربیشو بگیرم بدم؟

ما هم شیر گاومیش میخریم

۱۰دقیقه میجوشونم میذارم ۲ساعت بمونه سرد که میشه روش سرشیر میبنده چون سفته سرشیرو برمیدارم برای خودمون شیرو میذارم تو یخچال،روش یه لایه ی چربی میاد،وقتی میخوام شیر بردارم اول هم میزنم با ملاقه بعد میریزم تو شیر جوش و گرم میکنم

در کل چربیشو هم میدم به بچه هام

چون ضرری نداره برا بچه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706