2733
2739
F.GH جون عزیزم
نگران نباش این روزهای سختم میگذره برای همه ما دیدن بچه های همسن بچه خودمون سخته....
منم هنوز که هنوزه ابراز واکنش به بچه جاریم برام سخته با اینکه خیلی دوسش دارم.... چون از اول همش جلو چشمم بوده و من فرصت گذروندن دوران غمم رو نداشتم... درست میشه ایشالا عزیزم....
خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...
مایسا جونم خوبی؟
زینب نازم چطوره؟ امیدوارم حسابی قشم بهتون خوش گذشته باشه و سفر بعدی با لطف خدا جیب پر از پول و تعطیلات زیاد به کیش باشه و حسابی به جای منم خوش بگذرونین...مرسی از لطفت به من عزیزم منم مثه تو فکر میکنم در همین مورد یعنی دیر کردن و خیر کردن ایشالا بچه های ما در عوض خوب و سالم و قوی و صالح و زیبا و مهربون باشن ایشالا.....

تینا جونم سلام به قلب گرم تو تو اون هوای برفی
مرسی که اینقد خوب و مهربون و با ایمانی ، من حتما اگه قابل باشم برات دعا میکنم که خدا دل شکسته و پاکت رو شاد کنه...
روزهای سختی برای هممون تموم میشه گلم مطمئن باش....
ایشالا به زودی و به راحتی فرشته پاک و سالم برمیگرده تو دلت سالم به دنیا میاد و اینقد نازوزیباست که همه دلشون میخواد دوباره بچه دار شن وقتی اونو میبینن....اون روز میرسه عزیزم مطمئن باش....

فرشت جونم
خوبی مامان زیبای مهربون ؟
برای تو و نی نی آرزوی سلامتی کامل دارم و دل خوش ایشالا به وقتش بیاد تو بغلت سالم سالم
تو الان هفته ۱۹ هستی درسته؟؟؟
میبوسمتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرشته جان - چرا شما سرکلاژ کردید ؟
قبلا بهتون گفته بودند یا خودتون خواستید ؟
سابقه چند سقط قبل از این بارداریتون داشتید ؟
توی چه هفته هایی سقط داشتید ؟
مشکلتون واقعا دهانه رحم بود ؟
الان استراحت مطلق هستید ؟
تا دستشویی و حمام میتونید برید یا نه ؟
بچه اولتونه ؟

2731
سلام ثنای عزیزم
نمیدونی از خوندن ماجرای غم انگیزت اشکم در اومد،ولی عزیز دلم توکلت به خدا باشه و اینم بدون که خدا خیلی دوست داره و خواسته که بنده ی خوبش بی برو برگرد جاش تو بهشت زیباش باشه.
بعدشم چرا داری خودتو مواخذه میکنی مطمن باش تو اون دنیا جواب هیچکس و لازم نیست که بدی تو در حق بچه هات لطف کردی چرا اونا باید پا تو دنیایی میزاشتن که همش باید اینجا سلامتی دیگران و میدیدنو عذاب میکشیدن.
گلم میدونم الان چه احساسی داری ولی آروم باش تو تموم امتحانای خدا رو قبول شدی خدا هم ازت راضیه عزیزم
امیدوارم که خدا تو این دنیاش دلتو شاد شاد کنه ولی اینم مطمن باش که اون دنیات تکمیله با فرشته های قشنگت
تو بهشت.
انشاالله که خدا به هممون شادی و صبر بده.
منم دیشب خواب میدیدم حامله امو داشتم به این فکر میکردم بیام به شما ها بگم که باردارم.
ایشالله که خدای مهربان به همه ما بچه هایی سالم و صالحی عطا کنه.
وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

سلام دوستای عزیزم. ممنونم از همتون. من به اسم این تاپیک اومدم و اینجا حرف دلم رو زدم. واقعا حواسم نبود که بعضیهاتون باردارید و نباید ناراحت بشید. شرمنده شدم واقعا ببخشید. مرسی خانوما حرفهای قشنگی زدین. تینای عزیزم انشاله بزودی خبر بارداریتو میشنویم. چند شب پیش خواب میدیدم یه بچه از بالا افتاد تو بغلم. گفتن حضرت عباس برات فرستاده. خدایا به همه ما صبر بده و لطفت رو شامل حال هممون کن.تنهامون نذار.
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.من سزاوار بهترینها هستم.خدا همه جا با من است.هم اکنون به لطف الهی همه چیز و همه کس توانگرم می سازند.سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.در دنیای من همه چیز عالیست.من همواره آرام و بر خود مسلط هستم.من خوشبخت می شوم و برای همه اطرافیانم خوشبختی می آورم.من شایسته عشق و محبت و شادی هستم.
سلام ثنا خانم خیلی متاسفم.خیلی دوران سختی رو گذروندی ما همه داغداریم ولی خوشجال باش که انقدر قوی بودی که تونستی چنین تصمیمی رو بگیری . فرشتهای نازت همیشه دعا گوت هستند. و خدا ارحم الراحمین امیدت به رحمت خدا باشه.
خدایا بابت همه چی ازت ممنونم 
تینا جونم
چه خواب خوبی دیدی معنیش اینه که به زودی از دردو غم رها میشی و ایشالا به زودی همین اتفاق میافته و تو بیداری میای بهمون میگی که دوباره حامله ای گلم راستی دوباره چند تا مدل نقاشی پیدا کردم که برات میذارم من فردا یکی از دعوستام بعد از ۱ سال میاد پیشم آخه ما با هم حامله بودیم و من بعد از از دست دادن دخترم دیگه نتونستم ببینمش برام خیلہی سخت بود با اینکه اون تنها دوستم اینجا بود...ولی فردا دعوتش کردم و با دست خودم ۱ تابلو کلاژ برای پسرش درست کردم تموم که شد عکسشو اینجا میذارم ببینی...

مایسا و F.GH جونم
ایشالا خدا غم از دلهای شما هم بر میداره و فرشته های نازتون برمیگردن به زودی،...

بوس به همه دوستهای خوب وعزیزم تو این صبح سرد بارونی زمستونی اینجا...
2740
2706