2733
2739
عنوان

خانما بین این 3 تیکه طلا کدوم بیشتر به چشم میاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 97 پست
اون انگشتر رو من دارم خیلی خوشگله ببین یه تجربه از دیجی کالا طلا نخر من خریدم وزنش فرق داشت مرجوع ک ...

میشه اگه دم دسته یه عکس ازش بذارید سایزش دستم بیاد؟ 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
تا 2 تومن 😭

منم اتفاقا تو همین حدود ها دستبند میخوام

اینا هم یه مدل داره سنگینه یه مدل تو خالیه سبکه شاید اون قیمتی که میخوای باشن باید بری بگردی پیدا کنی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اتفاقا تو همین حدود ها دستبند میخوام اینا هم یه مدل داره سنگینه یه مدل تو خالیه سبکه شاید اون ق ...

پیج اینستا دارن؟ 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
میشه اگه دم دسته یه عکس ازش بذارید سایزش دستم بیاد؟ 

قبلا گذاشتم تو سایت چندبار.وزنش ۲گرم و خورده ایه. الان متاسفانه آرایشگاهم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

سومی عالیهههه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
پیج اینستا دارن؟ 

این الان از اون سنگیناست حدود ۴ تومنه بهتره بری خودت ببینی بگیری اینترنتی نگیر

رو عکس نوشته پیج رو

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
پیج اینستا دارن؟ 

دستبند نخر تو این وزن سه سوت پاره میشه نمیفهمی کجا افتاده. 

یا پلاک بخر یا انگشتر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740