2737
2739
عنوان

آنتالیا بهتره یا استانبول ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2420 بازدید | 71 پست
هتل های استانبول اصلا مثل آنتالیا نیست  هدفت از سفر چیه ؟ من خودم آنتالیا رو ترجیح میدم

چ فرقی دارن هتلاش؟؟

برا تفریح و خرید مبخوایم بریم

خرید از همه چیز مهم تر😁😁😁

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
کلا ترکیه عید سرده  خرید هم میخوام بکنم میگن آنتالیا زیاد برا خرید مناسب نیس

ببین اتفاقا آنتالیا برای خرید خیلی عالیه 

چون بیشتر فروشگاه های زنجیره ای و تخفیف دار هست 

حتی تو بازار میدان جومهوریت و خیابان اتاتورک هم میشه خیلی خوب خرید کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا ترکیه عید سرده  خرید هم میخوام بکنم میگن آنتالیا زیاد برا خرید مناسب نیس

آنتالیا به هتل هاش و تفریحات آبی که داره معروفه 

مراکز خریدش هم محدوده 

استانبول خریدش قطعا بهتره

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
استانبول تو عید سردتر از انتالیاست من عید آنتالیا بودم هوا خوبه تقریبا 

جدی خوبه هوا آنتالیا؟؟

میگن سرده من خیلی سرماییم 😑😑

2731

توعید استانبول خوبه، آنتالیا میرن فقط برای استفاده از دریا و آب وگرنه جای گشت و گذار نداره، ولی استانبول یه شهر تاریخی هست و جاهای دیدنی و قشنگی داره، هتل پنج ستاره هم اگر خوبش رو بخوایی تو استانبول یکی گرند سورملی خوبه یکی هم گرند جواهیر،خوش بگذره بهتون

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...

من استانبول بیشتر دوست دارم استانبول اگه اهل و پایه ...... برو .من خودم چون شناخت و رسوم و محل های دیدنی رو بیشتر ترجیح میدم صد درصد استانبولو انتخاب میکنم .اونم تو یه هفته واقعا کمه برای دیدن استانبول

2738
ببین اتفاقا آنتالیا برای خرید خیلی عالیه  چون بیشتر فروشگاه های زنجیره ای و تخفیف دار هست  ...

ممنون از راهنماییات عزیزم

بین ترکیه و استانبول موندیم

تور ترکیبی هس ولی ما هشت روزه میخوایم بریم ارزش نداره دوتاشم بخوایم بریم اونجوری از تفریحات هیشکدوم نمیشه کامل استفاده کرد

شوهرم نظرش بیشتر رو آنتالیاس

ممنون از راهنماییات عزیزم بین ترکیه و استانبول موندیم تور ترکیبی هس ولی ما هشت روزه میخوایم بریم ا ...

چقد درمیادبرا دونفرعزیزم؟

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
ممنون از راهنماییات عزیزم بین ترکیه و استانبول موندیم تور ترکیبی هس ولی ما هشت روزه میخوایم بریم ا ...

فروشگاه زنجیره‌ای وقتی تخفیف میذاره تو همه شهرها هستش تخفیفش فرقی نداره کدوم شهر باشه

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...
تور هتل پنج ستاره ۸ تومن حدودا  خرید و اینام بستگی ب خودت داره  ما تقریبا رو ۳۰ حساب کرد ...

نفری ۸ تومن؟

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2706