2733
2734
عنوان

اونايي كه خونه خريدن بيان مارو هم راهنمايي كنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 162 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم كه اينقدر دلگرمم مي كني خدا خيرت بده

ميدوني منم اين روزاي تو رو تجربه كردم به خاطر اينه ميگم ميتوني فقط همت ميخاد از قسط نترسيد ادم وقتي قسط داشته باشه ناخوداگاه خرجاي الكي نميكنه

اسی غصه نخور مامان بابای شوهرم که هیچ ولی مامان بابای من طفلکا دوس دارن بدن که دستشون خیلی باز نیس.الان پول رهن خونمونو تا ندیم نمیتونیم بریم توش بابام اینا غصه میخوردن که چرا ندارن بدن ...اوتی که داره نمیده اونی که میخواد بده هم نداره...بیخیال خدا خودش هم دستش بازه و هم میده .از خدا بخواه .این ایه29 سوره ی مومنون رو هم زیاد بگو .رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیر المنزلین

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738
باريكلا درامدتتون چقدره؟ چه وام هايي گرفتي؟

خودمم شاغلم تمام حقوقم تو.خونه صرف میشه، حقوق شوهرم کمه ولی با اضافه.کاریهایی که میمونه تقریبا خوب میشه با هم حقوقمون ده یازده تومنی میشه، بیشتر وامامون از رسالت گرفتیم که دو درصد سود داره ولی خوب مقدار قسطش زیاده ولی خوبیش اینه سودش پایینه.و زود تموم میشه قسطاش، انشالله زودی قسطامون تموم بشه بتونیم نفس راحتی بکشیم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
ميدوني منم اين روزاي تو رو تجربه كردم به خاطر اينه ميگم ميتوني فقط همت ميخاد از قسط نترسيد ادم وقتي ...

ما همين الانش هم به خاطر پول پيش خونمون خيلي قسط ميديم ديگه جا نداريم

خودمم شاغلم تمام حقوقم تو.خونه صرف میشه، حقوق شوهرم کمه ولی با اضافه.کاریهایی که میمونه تقریبا خوب م ...

احسن

ايشالا

همين الانشم از جهاتي نفس راحت مي كشين

اونایی که خریدن یا قبل این گرونی خریدن یا حقوق بالا دارن یا ارث رسیده یا کمک خانواده ها بوده شما ببی ...

هيچ كدوم

تقصير خودمم هست گزينه بهتر با شرايط بهتر رو انتخاب نكردم

2706