2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید😊

59 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان لطفا اگر تجربه و اطلاعات دارید در اختیارم بزارید و اگر کسی مثل من هستش کمکم کنه من 19 سالمه الان یکماهه علائم بیماری قلبی دارم و به پزشک مراجعه نکردم شدید فوبيا بیمارستان دارم اصلا نمیتونم برم .سینه چیم انگار نوک سينم تیر ميکشه بعضی وقتا هم دستم درد میگیره (یعنی وقتایی ک یادم میاد دست درد دارم در غیر اینصورت درد نميکنه) تپش قلب یا تنگی نفس ندارم وقتی ک استرس میگیرم ضربان قلبم بالا ميره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیتونم برم دکتر😓

عزيزم ميدونم هر كسي تو زندگي فوبيا يك چيزي رو داره اما تا جووني تا مشكل دار نشدي برو دكتر ، نوار قلب اصلااااا درد نداره ازمايش خونم همينطور انشالا كه چيزي نيست خود دكترم نميتونه تا جواب ازمايش تو ببينه نظري از روي علايمت بده چه برسه به بچه هاي اينجا 😘

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
2738
عزيزم ميدونم هر كسي تو زندگي فوبيا يك چيزي رو داره اما تا جووني تا مشكل دار نشدي برو دكتر ، نوا ...

بخدا انقد دکتر رفتم از دکتر میترسم پارسال نوار قلب آزمایش دادم مشکل نداشتم 

خوب باید درمان بشی چرا مصرف نمیکنی 

آخه من خیلی میتونم خودمو کنترل کنم حالم افتضاح بود ولي خيييييييييلي خوب شدم  هرچی می کشم زیر سر نته 😠 هرچی ميخونم فکر میکنم منم  همون مشکلو دارم الان از يکماهم کمتره ک اینطوری شدم 

2706