2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقت کردی آدم گوزو میشه😁😂😂😂😂😂😂

😂😂آره ولی خب خوبی نوار بهداشتی اینه صداشو میگیره😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
ای واییی مادرشوهرت میتونست بی سر و صدا بکنه از رو چادرت..کسی هم متوجه نشه.نه ک جیغ بزنه

دقیقا منم از همین ناراحت شدم 

دستامم شسته بودما حس کردم حالا همه از من چندششون میشه یا میومد تو اشپزخونه ب خودم میگفت انقدر حرصم گرفت همیشه دنبال ی نقطه صعفه از من جار بزنی اینجوری 

2731

وایییی ی بدترش یادم اومد

ی بار شلوار تابستونی پوشیده بودم

فک و فامیل همه دورهم بودیم

تو همون فک و فامیلم ی خاستگار داشتم ک شدیییید رو مخ بود و پیچ الحمدالله یکی مخشو زد

حالابگذریم

تابستون بود و ما داشتیم وسطی میکردیم

من جر زدمو شرو کردم بدوم چون دخترخاله هام افتادن دنبالم

رفتم تا تو کوچه(خونه مامانجونم اینا ازین قدیمیاس ک کوچه ها باریکه) 

بعد دیدم اون پسر تو مخیه داره دنبالم میاد

گفتم تو دیگه چته

گف حس نمیکنی ی چیزی جاگذاشتی🤔 بعد دیدم داره اشاره میکنه ب نوار بهداشتیم تو باغچه

وایییییی یعنی حیثیتم جلو پسرخاله و دایی و همه رفت😩😩😩😩😩😩

این ازبدترین سوتیام بود😐

اون ک تو باغ افتاد بین پاهامو با حالت کرمی برگردوندم سرجاش ولی این از تو پاچم افتاده بود لعنتی😐فکنم شورتم ماماندوز بود

من خونه مامانم سفره صلوات بود خانما جمع بودن شکمم صدا میداد دوتا خانمه که نزدیکم بودن یه جوری نگام م ...

😅

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2740
سوتی هم دادید خجالت نداره به نظرم پریود یه چیز عادیه خجالت نداره که بفهمن بقیه انگار نمیدونن تازه می ...

اره بابا پسرای گروه ما که زود تر از ما تاریخ پریودمونو میدونن روز موعد وارد که میشیم میگن پاچه برا گرفتن هست نگران نباشین

😂😂آره ولی خب خوبی نوار بهداشتی اینه صداشو میگیره😂😂😂

اما وقت بخت باهات یار نباشه اون صدایی رو میده ک با لب و پلاستیک فریزر در میارن😂

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
آخ که خره این پریودی هر کی پریود بلایکه  

کی گفته خره

من که عاشقشم

چند روز بدون نماز  و غیره  

هر چقدر میخوام لاک میزنم

سرمه میکشم و ارایش چشم غلیظ میکنم

نقاشی میکنم و دستام رنگیه

نگران پاک کردنش برای وضوم  نیستم

عشق میکنم

خیلی خوبه

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  

یه بار پریود شده بودم رفته بودیم خونه دوست بابام بعد تو مهمونی دیدم این دوست بابام همش داره به شلوار من نگاه میکنه منم اصلا محلش ندادم شب که برگشتیم خونه دیدم کل شلوارم کثیف شده 😅😅😅

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
یه بارم بگو نوار بهداشتی و جا گذاستم تو دشویی ابجیم ۵ سالش بود اورد گرفت جلو چشم بابام گفت این چیه😐

دنیا حامله شدی یا هنو تو اقدامی 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ماه رمضون بود . با دخترام ناهار خوردم دختر بزرگم ۸ سالشه گفت چرا ناهار میخوری؟مگه روزه نیستی؟گفتم نه مریض شدم نگرفتم .از خوشحالیش شبش که افطاری دعوت بودیم خونه خاله همسرم رفت به همه گفت مامانم مریض شده با ما غذا خورد امروز روزه نگرفت . تا چند روزم میخواد با ما غذا بخوره 😐

2706