2737
2739
شماام تو اون تایم شکمتون صدا میده؟مث وقتایی ک معده خالیه تند تند صدا میده😐😐😐

واااای اره پنجشنبه هفته ی پیش پریود شدم بعد کلاس داشتم همه جا ساکت بود یهو شکم من صدا داد همه برگشتن منو نگاه کردن استاد هم مرد بود یه نگاهی به من کرد و یه لبخند ملیح زد😐😐😐😮😮

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
واااای اره پنجشنبه هفته ی پیش پریود شدم بعد کلاس داشتم همه جا ساکت بود یهو شکم من صدا داد همه برگشتن ...

😅😅😅

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
اره بابا پسرای گروه ما که زود تر از ما تاریخ پریودمونو میدونن روز موعد وارد که میشیم میگن پاچه برا گ ...

من خلبان پارا گلایدرم باید قبل از پرواز با مربیم که مرده هماهنگ باشم بعد بهش میگم  

چندمین روزمه چقد خون ریزی دارم حالم بده یا نه اگه هم پرواز نکنم کلی آدم اونجان میفهمن چرا پرواز نکردم ولی خجالت نمیکشم اصللا میدونم خیلی پروم😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
اره اره 😅 یبار صدا داد مامانم گفت صدای قورباغه از کجا اومد 😅😅😟😟😐😐😐😅😅😅

من خونه عموم بودم اول صبی همه برا صبحونه بیدار شدن منه بیچاره با دختر عموم تو اتاق منتظر بودیم صداش قط بش اون بیشعور میخندید😐

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره