2737
2739
عنوان

شوهر شمام اینجوریه؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 48 پست
اگه مهمون بیاد چی؟؟؟ابروم میره😢😢😢😢

حالا اون دوروز نمیاد

بالاخره باید درستش کنی مگه چن سال جون داری تو

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازدواج نکردم اما داداشم این طوریه منم روتمیزی خونه خیلی حساسم وقتی این کار رو میکنه اینقدربهش غر میزنم ودعوا راه میندازم که میگه به دردسرش نمیرزه دیگه خودش لباستشو جمع میکنه

شوهر اینده یعنی دوست پسر فعلیم یکم اینجوری شلخته بود

با غرغرای من درست شد مذتب شد

از اول هرر جور مردو عادت بدی همونجوری میمونه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2731

شوهر من بی نظم ترین ادم دنیاس 

هر روز لباساشو مرتب میکنم 

شلوارا ی طرف 

بلوزاش ی ور 

پلیور و بافت هاش ی ور 

کاپشنش یه طرف 

یعنی کمد لباسش رو ببینی کیف میکنی ک چ مرتب شده 

سر دو ثانیه بخدا انگار بمب زدن توش جوری بهم میریزه 

من دیگه چند روزه جمع نکردم ولی میدونم کارم بی فایده اس باید دوباره برم جمع کنم چون خودش اصلا دست نمیزنه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
وای دقیقااااا حالا جالب ترش ک هیچ وقت تو خونه نیس من کل خونه رو میگردم بعد مامانش زنگ میزنه مثلا سوی ...

افرین مال منم همینطوره میبینی تو جیب خودشه یا تو ماشینش یچیزو جا میزاره

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
حالا اون دوروز نمیاد بالاخره باید درستش کنی مگه چن سال جون داری تو

ای گفتی😢😢😢😢

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
شوهر اینده یعنی دوست پسر فعلیم یکم اینجوری شلخته بود با غرغرای من درست شد مذتب شد از اول هرر جور م ...

ایشون از اول همینجوری بود من بدبخت ۵سال جمع کردم اما دیگه خسته شدم

2738
شوهر من بی نظم ترین ادم دنیاس  هر روز لباساشو مرتب میکنم  شلوارا ی طرف  بلوزاش ی و ...

منم همینطور حتی ب خودش زحمت نمیده در کمدشو ببنده همین جور باز میزاره و ول میکنه میره

شوهر من بیچاره اصلا خونه نیست شب خسته میاد لباساشو عوض میکنه همیشه هم مرتب میزاره 

افرین بهش قدرشو بدون شوهر بی نظم داشتن عذابییه براخودش

حالا مال ما برعکسه شوهرم شلخته اس من وسواسی میگه چرا هر روز خونه رو مرتب میکنی و هی میشوری میسابی بیخیال تمیزه  

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

بچه دارين ؟ اگر ندارين بهتر از الان بهش ياد بدي فردا با وجود بچه كوچيك كارت ٤ برابر ميشه اون موقع كارتون به دعوا ميكشه چون شما خسته اي از جمع كردن و شستن و غذا درست كردن و وقتي شوهرت ريخت و پاش كنه از فرط خستگي دعوات ميشه

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
2706