2733
2734
عنوان

گروه چالش کاهش وزن:من 15روزه4کیلوکم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 24386 بازدید | 2322 پست
عزیزم من ۷۴ کیلو ام..قدم ۱۶۸..میخوام وزنم بشه ۶۶...۸ کیلو اضافه وزن دارم..میخوام تا عید ۸ کیلو کم کن ...

بله عزیزم من با همینا تو 16 روز 4 کیلو کم کردم

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من روش لاغری خودمو میگم شما هم اگه دوس دارید به روش من عمل کنید اگه دوس ندارید به روش خودتون ولی هر هفته وزن کشی داریم و باید وزن کم کنیم

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
2731

خانوما الان من بگم صبحونه نمیخورم شاید صد تا حرف بشنوم ولی در این مورد خیلی تحقیق کردم وبعضیا چون عادت به صبحونه دارن بااینکه گشنه نیستن میخورن والکی کالری دریافت میکنن من که صبحونه نمیخورم 

2738
من شیرمیدم خیلی کم میخورم شیرم کم میشه چیکار کنم ؟😔 قد و وزنم هم گفتم

عزیزم فعلا تاپیک رو راه بندایم بعدا جواب همه ی سوال هاتون رو تک تک و باحوصله میدم اگه صبر کنید

خانوما الان من بگم صبحونه نمیخورم شاید صد تا حرف بشنوم ولی در این مورد خیلی تحقیق کردم وبعضیا چون عا ...

اسی من صبحونه رو از بقیه ی  وعده ها بیشتر میخورم چون خیلی گرسنه ام میشه

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
اسی من صبحونه رو از بقیه ی  وعده ها بیشتر میخورم چون خیلی گرسنه ام میشه

خب من بقیه وعده ها رو دوس دارم شما میتونید صبحونه بخورید ولی دیگه باید طوری برنامه ریزی کنید که تا اخر شب کالری دریافتی بیشتر نشه

2706