2752
2734

خانوما من یه دختر دارم دو نیم سالشه و قصد دارم با رژیم غذایی دوباره حامله بشم که اگه خدا بخواد صاحب فرزند پسر سالم بشم😍..درضمن اینم بگم که چون دختر دارم دوست دارم صاحب پسرم باشم...وگرنه از اون مامانایی نیستم که بگم فقط پسر..دوست دارم از هرکدوم یکیشو داشته باشم..وگرنه دخترم که تمام وجودمه😍..خب حالا ازتون میخوام بهم کمک کنین تو انتخاب وسایل اتاقشون..اینم بگم که بالای خونه ی پدرشوهرم میشینم و چون اونا خیلی حساس و خسیسن نمیتونم مثلا هر پنج سال دکور اتاق بچه هامو عوض کنم..حالا اگه میشه بهم بگین چه مدل تخت و کمد و میز تحریری براشون بخرم؟؟از این مدلای بچگانه که رنگای شادو پررنگی داره(مثل نارنجی..زرد..سبز..قرمز..و...)یا از این مدلای دیگه..حالا عکسشم براتون میفرستم..نظر بدین تورو خدا🙏🙏🙏😓

بسلامتی❤🤩

ولی زود نیس بخری؟ حالا وایسا حامله شی بعد. 

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرمن چون اتاقشون مشترکه از این تختای تو کار بزنین که فضاهم کمتر بگیره 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731

یه چیز بگم. اتاق دختر و پسر به نظرم باید جدا بشه یعنی شما هشت سال دیگه کامل اتاقشونو جدا کنید. 

الان بهتره تخت دو طبقه بگیرید. ست طوسی سفید یا طوسی لیمویی که نه دخترونه باشه نه پسرونه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

مگه پدر شوهرت اینا میخوان‌ وسیله بخرن؟؟ 

مدل‌ ها رو هم اسپرت‌ بردار سفید طوسی‌ 

یا گردویی‌ و سفید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706