2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوا کردم میشه بیاین حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 169 پست

عزیزم این رو یاد بگیر هیچ وقت توی ذوقش نزنی و از کارش ایراد نگیری

میوه لک داره؟ولی از نظر اون عالی بودن که گرفته. پس دفعه بعد خودت همراهش برو و میوه رو خودت سوا کن و جوری بردار تا ببینه چه میوه ای خوب و مناسب مهمونه.

خب به خانوادت نگو فقط یه سر برو خونه مامانت ببین میاد دنبالت بعدم دیگه تو دعوا همچین حرفی نزن وقتی نمیخوای خانوادت بفهمن همونجا تو خونه قهر باش ولی این یبارو واسه اینکه فکر نکنه همه حرفات و تهدیدات الکیه یه روز برو خونه مامانت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم چرا اخه یعنی الکی زدو شکست یاتو زیاد گفتی بهش کلیدکردی شوهرمنم خیلی عصبیه ولی خوب کنترلش میکنم مشکلی ندارم قبلا بلدنبودم مثل تو مشکل پیش میومدبرام سوالی داشتی درخدمتم گلم

ای خواهر منم از پریشب باهاش سرسنگینم شوهر منم بخاطر اینکه من از حرفش ناراحت شدم بطری آب رو پرت کرد سمتم خورد تو کتفم دو روزه درد داره دیشب باباش اینا اومدند مجبور شدم جلوشون باهاش بحرفم الان ک رفتند میخوام تا چند روز باهاش سرسنگین باشم منم بهش گفتم میرم ولی حوصله رفتنم ندارم خسته شدم از بس زود عصبی میشه و زود پشیمون

2738
اینهمه توهین چیزی نشده؟ خیلی بهم بی احترامی میکنه نمیخوام عادی شه واسم

والا منم تحمل میکنم نمیخای برو خ مادرت اماچ فایده

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
اینهمه توهین چیزی نشده؟ خیلی بهم بی احترامی میکنه نمیخوام عادی شه واسم

ز زد خیلی جدی جوابشو بده بگو یبار دیگه تکرار کنی دیگه پا میذارم رو دلم زندگیتو ترک میکنم بگو باید بری روانپزشک 

مردا ازشون ايراد بگيري بدشون مياد 

مثلا با لحن ديگه بگو عزيزم اين همه زحمت كشيدي هزينه كردي حيفه 

اينجوري 

درصد كمي خودت مقصري اما اون بازم اجازه توهين نداره 

اگه دوباره زنگ زد جوابشو بده معمولي روبه خشك گفت جواب ندادي بگو نشد و اينا كار داري؟ زودم قطع كن  يكاري كن شب معذرت خواهي كنه ازت 

ببین این تجربه من بعد 16 سال زندگیه وقتی چیزی می خرن، کاری میکنن گند می زنن همون موقع نزن تو حالش. ...

وای منم مجبورم هیچی نگم اون روز شوهرم نشست رو صندلی دراورم نمیدونم چیکار کرد پایش شکست من رفتم ببینم چی شده دیدم وااای هیچی نگفتم ولی از عصبانیت داشتم منفجر میشدم چند ساعت بعد گفتم میبری میدی نجاری درستش کنه گفت باشه میدونست عصبانیم😂

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706