2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم

من دارم واسه ارشدپزشکی میخونم

پارسال رتبم شد 286

ولی قبول نشدم ژنتیک

امسال دارم دوباره میخونم

از من به شما نصیحت قبولی هیچ ربطی به کلاس نداره

انگیزه خودته فقط

من پارسال بعد چن سال فاصله گرفتن از کارشناسی

خوندم و این شد رتبم

درسته قبول نشدم

ولی رتبم خیلی خوب شد

امسال ان شاالله قبولم

تازه من متاهلم و درگیریهایه دیگم دارم

روزی 5ساعت خوندم شد این

بخون ان شاالله قبولی

ذهنتو با این افکار بهم نریز

بخون و تست بزن همین

2728
ببین عزیزم من دارم واسه ارشدپزشکی میخونم پارسال رتبم شد 286 ولی قبول نشدم ژنتیک امسال دارم دوبار ...

مرسی عزیزم،فکرش اعصابمو خرد کرده که این همه آدم دارن میرن کلاس،چه شانسی دارم  

ببین عزیزم من دارم واسه ارشدپزشکی میخونم پارسال رتبم شد 286 ولی قبول نشدم ژنتیک امسال دارم دوبار ...

مرسی عزیزم،فکرش اعصابمو خرد کرده که این همه آدم دارن میرن کلاس،چه شانسی دارم  

2738

عزیزم ربطی به کلاس نداره . کسی که کلاس میره به خاطر اینه خودش حوصله نداره درسنانه کتابای تستیو بخونه . وگرنه اساتید کلاسای مختلف همه هموناییو درس میدن که تو کتابای تست هست . اگه خودت بشینی کتابای تستتو دقیق بخونی چرا نتونی موفق شی🤗 

عزیزم ربطی به کلاس نداره . کسی که کلاس میره به خاطر اینه خودش حوصله نداره درسنانه کتابای تستیو بخونه ...

دانشجوی پزشکی هستین؟

مرسی عزیزم  

یه راهکاری نکته به خصوصی نداری به یه کنکوری کنی؟

دانشجوی پزشکی هستین؟ مرسی عزیزم     یه راهکاری نکته به خصوصی نداری به یه کنکوری کنی؟

بله . والا تنها راهکاری که میتونم بگم اینه که این دم آخری مونده به کنکور سفت بچسب به درست . این دوران دورانیه که خیلیا ناامید میشنو ول میکنن . اونی موفقه که بچسبه به درس و ول نکنه تا به هدفش برسه☺ ایشالله که موفق باشی عزیزم❤