2733
2734
عنوان

چرا همه چی بهم ریخته😣

301 بازدید | 10 پست

سلام 

من برام خصوصی پیام اومده ولی هرچی میزنم باز نمیکنه.. چرااااا 😩

باید به کدوم نی‌نی یار بگم 🙄

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

لدفا برا تگ کنید نی نی یار ها رو 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کنم اون شخص دسترسی قطع شده یا قطع کرده. منم اینجور شدم بااون کاربریم

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
2731
فکر کنم اون شخص دسترسی قطع شده یا قطع کرده. منم اینجور شدم بااون کاربریم

آها رو اعصابمه باید چیکار کنم اون علامت بره 😑

آها رو اعصابمه باید چیکار کنم اون علامت بره 😑

نمیره. من اون موقع که به نینی یار گفتم یه عکس فرستاد از خودش هشتادو خورده نفر همین جوری بودن. فکر نکنم بشه کاریش کرد.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
لدفا برا تگ کنید نی نی یار ها رو 

سلام از شخصی پیام دارید که قطع دسترسی شده متاسفانه حذف نمیشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2738
سلام از شخصی پیام دارید که قطع دسترسی شده متاسفانه حذف نمیشه

آهان... ممنونم 

نمیره. من اون موقع که به نینی یار گفتم یه عکس فرستاد از خودش هشتادو خورده نفر همین جوری بودن. فکر نک ...

مرسی عزیزم 😘